Amserv Auto OsaühingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 27 570 779 € | 250 | 1 250 815 € |
| 2026 II kv | 33 789 639 € | 242 | 1 177 843 € |
| 2026 I kv | 19 993 085 € | 236 | 1 088 007 € |
| 2025 IV kv | 21 724 706 € | 240 | 1 131 417 € |
| 2025 III kv | 23 282 177 € | 244 | 1 213 643 € |
| 2025 II kv | 30 413 704 € | 243 | 1 229 742 € |
| 2025 I kv | 34 309 154 € | 254 | 1 259 900 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 3 300 000 € (25% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 15 628 160 | 7 191 580 | 6 500 529 | 9 079 189 | 16 250 270 | 16 894 065 | 13 351 354 |
| Põhivara kokku | 1 025 038 | 10 872 090 | 10 967 703 | 13 280 193 | 14 341 403 | 15 720 446 | 14 170 445 |
| Vara kokku | 16 653 198 | 18 063 670 | 17 468 232 | 22 359 382 | 30 591 673 | 32 614 511 | 27 521 799 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5 589 426 | 5 524 368 | 5 997 426 | 9 539 187 | 15 926 245 | 17 122 430 | 14 121 402 |
| Pikaajalised kohustised | 188 722 | 682 060 | 119 570 | 658 935 | 658 944 | 1 152 985 | 1 045 640 |
| Kohustised kokku | 5 778 148 | 6 206 428 | 6 116 996 | 10 198 122 | 16 585 189 | 18 275 415 | 15 167 042 |
| Osakapital | 513 450 | 513 450 | 513 450 | 1 181 750 | 1 181 750 | 1 181 750 | 1 181 750 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 8 652 733 | 9 787 666 | 4 817 191 | 9 589 734 | 9 131 235 | 9 589 734 | 9 822 346 |
| Aruandeaasta kasum | 1 506 266 | 1 321 525 | 5 785 994 | 1 338 647 | 3 540 437 | 3 532 612 | 1 315 661 |
| Reservid ja muu omakapital | 202 601 | 234 601 | 234 601 | 51 129 | 153 062 | 35 000 | 35 000 |
| Omakapital kokku | 10 875 050 | 11 857 242 | 11 351 236 | 12 161 260 | 14 006 484 | 14 339 096 | 12 354 757 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 80 944 297 | 74 682 805 | 87 473 510 | 112 896 493 | 123 912 683 | 140 298 558 | 88 083 023 |
| Ärikasum | 1 486 622 | 1 439 735 | 1 779 094 | 1 749 585 | 3 400 882 | 2 858 793 | −504 992 |
| EBITDA | 1 837 191 | 1 822 529 | 2 152 572 | 2 214 350 | 4 188 614 | 3 838 174 | 632 262 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 506 266 | 1 396 525 | 6 194 773 | 1 420 042 | 3 654 390 | 3 799 182 | 1 484 893 |
| Aruande aasta kasum | 1 506 266 | 1 321 525 | 5 785 994 | 1 338 647 | 3 540 437 | 3 532 612 | 1 315 661 |
| Tööjõukulud | 6 672 598 | 6 284 079 | 7 079 887 | 8 754 132 | 10 495 882 | 11 542 617 | 10 619 685 |
| Põhivara kulum | 350 569 | 382 794 | 373 478 | 464 765 | 787 732 | 979 381 | 1 137 254 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 193 | 198 | 197 | 209 | 239 | 238 | 233 |
| Arvutuslik dividend | — | 339 333 | 6 292 000 | 528 623 | 1 695 213 | 3 081 938 | 3 300 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
50 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 2 456 512 € väärtuses, 19 hankijalt (03.04.2023–18.08.2026). Lisaks 5 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kaubiku ost | Kiili Varahalduse Sihtasutus | 35 676 € | 18.08.2026 |
| Linnamaasturid M1 | Elering AS | 507 665 € | 15.07.2026 |
| Elektrilised linnamaasturid (M1) | Elering AS | 397 774 € | 15.07.2026 |
| Sõidukite pesuteenused (katmata osad 1) · Sisepuhastus koos välispesu võimalusega - Viljandi (väikekaubikud, kaubikud) | Aktsiaselts Eesti Post | 8000 € | 12.06.2026 |
| Sõiduautode hooldus- ja remonditeenus ning varuosade ost · Järvamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 160 000 € | 07.04.2026 |
| Kasutatud M1-kategooria sõidukite soetamine II | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 146 734 € | 02.04.2026 |
| Sõiduautode ja tarbesõiduki kasutusrent · Sõiduauto, kategooria M1, elektriline · ühispakkumus | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 32 858 € | 21.01.2026 |
| Kasutatud N1G (M1G)-kategooria universaalkerega maastikuautode soetamine · ühispakkumus | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 122 000 € | 16.01.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Amserv Auto Osaühing
Ülevaade
Amserv Auto Osaühing (registrikood 10000018) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1995. aastal ja on registris olnud 31 aastat. Registrijärgne asukoht: Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100267345).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 88 083 023 €, mis on 37,2% vähem kui aasta varem (140 298 558 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1 315 661 € (1,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 233 (aasta varem 238). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 378 039 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 27 521 799 € ja omakapital 12 354 757 € (44,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 27 570 779 €, mis on 18,4% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 250. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1 250 815 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3060 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 5 liiget. Ettevõtte ainus omanik on Amserv Grupi AS.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 22.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.