OÜ Schindler liftidRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 928 865 € | 25 | 98 552 € |
| 2026 II kv | 953 540 € | 24 | 119 008 € |
| 2026 I kv | 747 392 € | 24 | 109 527 € |
| 2025 IV kv | 1 187 050 € | 23 | 111 384 € |
| 2025 III kv | 1 205 588 € | 23 | 112 474 € |
| 2025 II kv | 788 581 € | 23 | 121 470 € |
| 2025 I kv | 894 876 € | 21 | 94 173 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 † | 2023 † | 2024 † | 2025 † | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 310 073 | 332 048 | 438 664 | 1 418 971 | 786 142 | 1 085 136 | 913 560 |
| Põhivara kokku | 66 348 | 59 450 | 42 339 | 49 643 | 85 841 | 73 781 | 268 920 |
| Vara kokku | 376 421 | 391 498 | 481 003 | 1 468 614 | 871 983 | 1 158 917 | 1 182 480 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 248 550 | 215 085 | 303 185 | 1 358 030 | 529 763 | 673 905 | 933 360 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 56 431 |
| Kohustised kokku | 248 550 | 215 085 | 303 185 | 1 358 030 | 529 763 | 673 905 | 989 791 |
| Osakapital | 53 312 | 53 312 | 53 312 | 53 312 | 53 312 | 53 312 | 53 312 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 9797 | 42 582 | 91 124 | 92 529 | 25 295 | 256 931 | 39 723 |
| Aruandeaasta kasum | 32 785 | 48 542 | 1405 | −67 234 | 231 636 | 142 792 | 67 677 |
| Reservid ja muu omakapital | 31 977 | 31 977 | 31 977 | 31 977 | 31 977 | 31 977 | 31 977 |
| Omakapital kokku | 127 871 | 176 413 | 177 818 | 110 584 | 342 220 | 485 012 | 192 689 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 1 596 533 | 1 537 259 | 1 623 821 | 1 421 241 | 3 723 189 | 2 197 460 | 2 660 158 |
| Ärikasum | 32 775 | 48 521 | 1361 | −65 455 | 233 915 | 144 558 | 176 546 |
| EBITDA | 52 236 | 67 247 | 19 201 | −46 738 | 262 055 | 175 144 | 232 460 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 32 785 | 48 542 | 1405 | −67 234 | 231 636 | 142 792 | 169 215 |
| Aruande aasta kasum | 32 785 | 48 542 | 1405 | −67 234 | 231 636 | 142 792 | 67 677 |
| Tööjõukulud | 505 156 | 553 387 | 647 843 | 738 411 | 918 236 | 1 041 202 | 1 028 727 |
| Põhivara kulum | 19 461 | 18 726 | 17 840 | 18 717 | 28 140 | 30 586 | 55 914 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 24 | 24 | 24 | 23 | 25 | 24 | 23 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null. † Märgitud aastate näitajad pärinevad PDF-kujul esitatud aruandest ja võivad olla puudulikud.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek1 teadmiseks4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (26.10.2023–26.10.2023). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Liftide hoolduse ja remonttööde raamhange | Tallinna Linnavaraamet | kuni 500 000 € | 26.10.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Schindler liftid
Ülevaade
OÜ Schindler liftid (registrikood 10040302) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1996. aastal ja on registris olnud 30 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud ehituspaigaldustööd (EMTAK 43241). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100059838).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 2 660 158 €, mis on 21,1% rohkem kui aasta varem (2 197 460 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 8,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 67 677 € (2,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 23 (aasta varem 24). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 115 659 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1 182 480 € ja omakapital 192 689 € (16,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 928 865 €, mis on 23,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 25. Tööjõumakse tasuti kvartalis 98 552 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2450 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.