Culligan Estonia OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 910 286 € | 15 | 48 612 € |
| 2026 II kv | 951 723 € | 15 | 44 754 € |
| 2026 I kv | 885 812 € | 15 | 43 405 € |
| 2025 IV kv | 917 568 € | 14 | 51 194 € |
| 2025 III kv | 927 915 € | 14 | 48 914 € |
| 2025 II kv | 940 809 € | 15 | 45 301 € |
| 2025 I kv | 1 328 423 € | 14 | 40 397 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 † | 2022 † | 2023 † | 2024 † | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 747 607 | 513 394 | 488 035 | 719 360 | 1 100 780 | 648 616 | 474 567 |
| Põhivara kokku | 858 235 | 704 448 | 676 624 | 706 293 | 650 259 | 686 945 | 859 927 |
| Vara kokku | 1 605 842 | 1 217 842 | 1 164 659 | 1 425 653 | 1 751 039 | 1 335 561 | 1 334 494 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1 110 966 | 844 786 | 995 019 | 1 141 872 | 1 332 602 | 1 312 291 | 1 645 713 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 41 404 | 30 982 | 20 118 | 11 319 |
| Kohustised kokku | 1 110 966 | 844 786 | 995 019 | 1 183 276 | 1 363 584 | 1 332 409 | 1 657 032 |
| Osakapital | 657 031 | 657 031 | 431 031 | 431 031 | 431 031 | 431 031 | 431 031 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −1 440 434 | −1 649 933 | −1 773 858 | −1 749 169 | −1 672 712 | −1 526 856 | −1 910 798 |
| Aruandeaasta kasum | −209 499 | −121 820 | 24 689 | 72 737 | 141 358 | −388 801 | −330 549 |
| Reservid ja muu omakapital | 1 487 778 | 1 487 778 | 1 487 778 | 1 487 778 | 1 487 778 | 1 487 778 | 1 487 778 |
| Omakapital kokku | 494 876 | 373 056 | 169 640 | 242 377 | 387 455 | 3152 | −322 538 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 1 418 293 | 1 460 956 | 1 635 799 | 1 877 023 | 1 990 682 | 2 161 230 | 2 262 023 |
| Ärikasum | −209 434 | −121 824 | 28 887 | 83 726 | 141 520 | −387 348 | −316 205 |
| EBITDA | 141 | 81 741 | 225 343 | 275 334 | 366 125 | −137 252 | −40 033 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −209 499 | −121 820 | 24 689 | 72 737 | 141 358 | −388 801 | −330 549 |
| Aruande aasta kasum | −209 499 | −121 820 | 24 689 | 72 737 | 141 358 | −388 801 | −330 549 |
| Tööjõukulud | 408 279 | 319 171 | 458 441 | 481 760 | 448 527 | 501 447 | 456 430 |
| Põhivara kulum | 209 575 | 203 565 | 196 456 | 191 608 | 224 605 | 250 096 | 276 172 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 16 | 15 | 19 | 17 | 17 | 16 | 15 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | — | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null. † Märgitud aastate näitajad pärinevad PDF-kujul esitatud aruandest ja võivad olla puudulikud.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek5 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 297 220 € väärtuses, 4 hankijalt (06.10.2023–03.09.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Joogivee ostmine ja joogiveeautomaatide rentimine | Eesti Töötukassa | 30 000 € | 03.09.2026 |
| Joogiveeautomaatide üürimine ja joogivee ostmine · OSA 1 Pudeliveega joogiautomaadid | Eesti Rahvusringhääling | 44 000 € | 07.07.2026 |
| Joogiveeautomaatide rent | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 200 000 € | 07.02.2025 |
| Veejahutite rent ja joogivee ostmine Eesti Energia AS-ile ja tütarettevõtjatele · Veejahutite rent ja joogivee ostmine Virumaal | Eesti Energia AS | kuni 190 000 € | 26.11.2024 |
| Veejahutite rent ja joogivee ostmine Eesti Energia AS-ile ja tütarettevõtjatele · Veejahutite rent ja joogivee ostmine üle Eesti (v.a Virumaa) | Eesti Energia AS | kuni 60 000 € | 25.11.2024 |
| Joogivee ostmine ja joogiveeautomaatide rentimine | Eesti Töötukassa | 23 220 € | 06.10.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Culligan Estonia OÜ
Ülevaade
Culligan Estonia OÜ (registrikood 10190898) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude jookide hulgimüük (EMTAK 46349). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100311563).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 2 262 023 €, mis on 4,7% rohkem kui aasta varem (2 161 230 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 8,1% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 330 549 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 15 (aasta varem 16). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 150 802 €.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 910 286 €, mis on 1,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 15. Tööjõumakse tasuti kvartalis 48 612 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2050 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige.
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−322 538 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (431 031 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 16.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.