Tamult OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 760 212 € | 19 | 104 577 € |
| 2026 II kv | 955 410 € | 22 | 67 763 € |
| 2026 I kv | 535 350 € | 18 | 97 850 € |
| 2025 IV kv | 846 090 € | 19 | 101 145 € |
| 2025 III kv | 1 929 762 € | 22 | 93 565 € |
| 2025 II kv | 1 229 173 € | 20 | 63 943 € |
| 2025 I kv | 856 233 € | 15 | 60 270 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Omakapital vähenes 24 447 € võrra muul viisil kui jaotamata kasumi arvelt — nt osakapitali vähendamine, väljamakse muudest reservidest või reservi ümberhindlus. Avaandmetest ei selgu, kas see oli väljamakse omanikele.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 548 620 | 484 318 | 100 768 | 207 211 | 644 598 | 889 940 | 856 965 |
| Põhivara kokku | 143 512 | 243 256 | 356 070 | 448 774 | 425 463 | 471 141 | 440 139 |
| Vara kokku | 692 132 | 727 574 | 456 838 | 655 985 | 1 070 061 | 1 361 081 | 1 297 104 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 379 737 | 93 511 | 74 354 | 346 974 | 558 605 | 620 230 | 306 392 |
| Pikaajalised kohustised | 1398 | 613 | 67 936 | 68 528 | 42 281 | 54 884 | 60 787 |
| Kohustised kokku | 381 135 | 94 124 | 142 290 | 415 502 | 600 886 | 675 114 | 367 179 |
| Osakapital | 57 356 | 57 356 | 57 356 | 208 962 | 208 962 | 208 962 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 299 072 | 414 725 | 292 896 | 95 999 | 2805 | 1497 | 658 300 |
| Aruandeaasta kasum | −55 018 | 151 782 | −45 291 | −93 194 | 228 692 | 293 221 | 268 405 |
| Reservid ja muu omakapital | 9587 | 9587 | 9587 | 28 716 | 28 716 | 182 287 | 720 |
| Omakapital kokku | 310 997 | 633 450 | 314 548 | 240 483 | 469 175 | 685 967 | 929 925 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 1 351 783 | 1 089 837 | 220 344 | 1 390 077 | 2 190 907 | 4 876 223 | 4 464 671 |
| Ärikasum | 5153 | 151 762 | 13 663 | −91 202 | 233 102 | 349 384 | 255 734 |
| EBITDA | 14 742 | 194 504 | — | −67 902 | 265 707 | 395 713 | 319 564 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4982 | 151 782 | 13 527 | −93 194 | 228 692 | 343 070 | 268 405 |
| Aruande aasta kasum | −55 018 | 151 782 | −45 291 | −93 194 | 228 692 | 293 221 | 268 405 |
| Tööjõukulud | — | — | 115 018 | 634 619 | 540 278 | 767 820 | 836 188 |
| Põhivara kulum | 9589 | 42 742 | — | 23 300 | 32 605 | 46 329 | 63 830 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 21 | 18 | 4 | 16 | 15 | 17 | 21 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 273 611 | 0 | 0 | 76 429 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
7 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 5 200 440 € väärtuses, 7 hankijalt (17.11.2023–12.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Käina kaugkütte katlamaja projekteerimine ja ehitamine | Hiiumaa Vallavalitsus | 744 585 € | 12.05.2026 |
| Iru elektrijaamas kottfiltri koonuste asendamine | Enefit OÜ | 388 944 € | 25.03.2026 |
| Hakkepuidul töötava 4MW Kohlbach katla remont | Aktsiaselts Saku Maja | 71 022 € | 25.07.2025 |
| Aravete katlamaja projekteerimine ja ehitamine | AS Järva Haldus | 1 043 715 € | 06.01.2025 |
| Väimela katlamaja rekonstrueerimine ja biokütuse katla paigaldamine | Danpower Eesti AS | 1 198 900 € | 21.11.2024 |
| Vändra katlamaja ehitamine | Adven Eesti AS | 1 128 540 € | 02.05.2024 |
| Elektrifiltri ehitus 12 MW hakkpuidu katlale · ühispakkumus | Aktsiaselts Kuressaare Soojus | 624 734 € | 17.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Tamult OÜ
Ülevaade
Tamult OÜ (registrikood 10234905) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Alu alevik, Rapla vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus (EMTAK 33201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100438161).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 4 464 671 €, mis on 8,4% vähem kui aasta varem (4 876 223 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 22,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 268 405 € (6,0% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 21 (aasta varem 17). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 212 603 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1 297 104 € ja omakapital 929 925 € (71,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1 760 212 €, mis on 8,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 19. Tööjõumakse tasuti kvartalis 104 577 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3340 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (84,2%) kuulub ettevõttele OÜ RAPLA METALL.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 11.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (9845000DB37C49685F61) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.