OÜ InvaruRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2 829 420 € | 89 | 317 378 € |
| 2026 II kv | 2 738 283 € | 86 | 306 629 € |
| 2026 I kv | 2 505 141 € | 88 | 301 194 € |
| 2025 IV kv | 2 585 779 € | 83 | 265 033 € |
| 2025 III kv | 2 557 481 € | 83 | 299 182 € |
| 2025 II kv | 2 429 396 € | 82 | 254 408 € |
| 2025 I kv | 2 419 168 € | 84 | 279 147 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 2 482 386 | 2 823 698 | 3 114 674 | 3 152 425 | 3 407 360 | 3 302 006 | 3 863 623 |
| Põhivara kokku | 361 008 | 537 464 | 553 976 | 646 372 | 516 519 | 464 162 | 602 683 |
| Vara kokku | 2 843 394 | 3 361 162 | 3 668 650 | 3 798 797 | 3 923 879 | 3 766 168 | 4 466 306 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 355 048 | 495 032 | 571 219 | 554 409 | 556 364 | 563 472 | 745 783 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 14 809 | 4143 | 0 |
| Kohustised kokku | 355 048 | 495 032 | 571 219 | 554 409 | 571 173 | 567 615 | 745 783 |
| Osakapital | 2667 | 2667 | 2667 | 2667 | 2667 | 2667 | 2667 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 265 135 | 2 485 174 | 2 764 280 | 3 094 259 | 3 241 216 | 3 349 534 | 3 195 381 |
| Aruandeaasta kasum | 220 039 | 377 784 | 329 979 | 146 957 | 108 318 | −154 153 | 521 970 |
| Reservid ja muu omakapital | 505 | 505 | 505 | 505 | 505 | 505 | 505 |
| Omakapital kokku | 2 488 346 | 2 866 130 | 3 097 431 | 3 244 388 | 3 352 706 | 3 198 553 | 3 720 523 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 5 123 812 | 5 490 592 | 5 884 200 | 6 395 150 | 6 891 155 | 7 083 103 | 8 015 807 |
| Ärikasum | 219 883 | 377 595 | 354 489 | 146 827 | 94 726 | −188 476 | 498 263 |
| EBITDA | 373 644 | 539 873 | 580 779 | 370 460 | 466 047 | 130 718 | 695 222 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 220 039 | 377 784 | 354 649 | 146 957 | 108 318 | −154 153 | 521 970 |
| Aruande aasta kasum | 220 039 | 377 784 | 329 979 | 146 957 | 108 318 | −154 153 | 521 970 |
| Tööjõukulud | 1 440 837 | 1 569 399 | 1 750 849 | 2 013 564 | 2 246 127 | 2 580 494 | 2 704 746 |
| Põhivara kulum | 153 761 | 162 278 | 226 290 | 223 633 | 371 321 | 319 194 | 196 959 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 60 | 63 | 66 | 70 | 71 | 72 | 75 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 98 678 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (22.06.2026–22.06.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Proteesid ja abivahendid · Teised abivahendid | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 650 000 € | 22.06.2026 |
| Proteesid ja abivahendid · Ortoosid ja ortopeedilised tallatoed | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 650 000 € | 22.06.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: OÜ Invaru
Ülevaade
OÜ Invaru (registrikood 10283915) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent (EMTAK 77221). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100692431).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 8 015 807 €, mis on 13,2% rohkem kui aasta varem (7 083 103 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,7% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 521 970 € (6,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 75 (aasta varem 72). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 106 877 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 4 466 306 € ja omakapital 3 720 523 € (83,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2 829 420 €, mis on 10,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 89. Tööjõumakse tasuti kvartalis 317 378 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2240 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 4 liiget. Registri järgi on ettevõttel 4 omanikku. Suurim osalus (57,1%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Viimane registrimuudatus: 18.09.2026. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.