Veho OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 24 228 428 € | 167 | 872 085 € |
| 2026 II kv | 34 228 969 € | 166 | 890 030 € |
| 2026 I kv | 36 960 878 € | 161 | 873 929 € |
| 2025 IV kv | 32 779 734 € | 158 | 875 130 € |
| 2025 III kv | 26 217 284 € | 166 | 968 890 € |
| 2025 II kv | 24 958 346 € | 177 | 971 951 € |
| 2025 I kv | 31 194 117 € | 185 | 1 066 406 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 10 638 421 | 12 662 417 | 12 663 746 | 14 037 952 | 11 460 363 | 23 579 752 | 25 355 995 |
| Põhivara kokku | 1 475 115 | 1 258 783 | 1 793 671 | 1 184 891 | 905 609 | 8 417 450 | 11 354 416 |
| Vara kokku | 12 113 536 | 13 921 200 | 14 457 417 | 15 222 843 | 12 365 972 | 31 997 202 | 36 710 411 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 9 634 630 | 15 009 283 | 11 564 410 | 11 381 521 | 9 491 683 | 20 875 427 | 23 801 134 |
| Pikaajalised kohustised | 1 552 588 | 1 878 336 | 1 946 479 | 2 257 003 | 2 663 837 | 9 351 433 | 9 165 997 |
| Kohustised kokku | 11 187 218 | 16 887 619 | 13 510 889 | 13 638 524 | 12 155 520 | 30 226 860 | 32 967 131 |
| Osakapital | 485 077 | 485 077 | 485 716 | 486 994 | 486 994 | 486 994 | 486 994 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6 580 374 | 234 131 | −3 658 606 | −5 545 659 | −6 907 868 | −8 281 735 | −10 721 845 |
| Aruandeaasta kasum | −6 346 243 | −3 892 737 | −1 887 053 | −1 362 209 | −1 373 867 | −2 440 110 | −6 027 062 |
| Reservid ja muu omakapital | 207 110 | 207 110 | 6 006 471 | 8 005 193 | 8 005 193 | 12 005 193 | 20 005 193 |
| Omakapital kokku | 926 318 | −2 966 419 | 946 528 | 1 584 319 | 210 452 | 1 770 342 | 3 743 280 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 95 940 539 | 88 560 022 | 105 774 320 | 138 100 343 | 147 238 333 | 140 711 497 | 97 410 603 |
| Ärikasum | −5 596 041 | −3 751 643 | −800 123 | −932 381 | −1 349 840 | −2 122 057 | −5 698 649 |
| EBITDA | −4 954 757 | −3 466 882 | −469 286 | −516 740 | −829 894 | −236 488 | −3 828 392 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6 346 243 | −3 892 737 | −1 887 053 | −1 362 209 | −1 373 867 | −2 440 110 | −6 027 062 |
| Aruande aasta kasum | −6 346 243 | −3 892 737 | −1 887 053 | −1 362 209 | −1 373 867 | −2 440 110 | −6 027 062 |
| Tööjõukulud | 7 639 518 | 7 232 902 | 7 762 826 | 8 871 599 | 8 980 536 | 9 672 570 | 8 785 129 |
| Põhivara kulum | 641 284 | 284 761 | 330 837 | 415 641 | 519 946 | 1 885 569 | 1 870 257 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 244 | 235 | 214 | 207 | 195 | 193 | 175 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
45 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 264 015 054 € väärtuses, 19 hankijalt (06.09.2023–12.08.2026). Lisaks 6 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| 9-kohalise bussi ostmine | Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool | 52 169 € | 12.08.2026 |
| Mercedes-Benz tehnika hooldus- ja remonditeenuse ning originaalvaruosade ostmine | Enefit Industry OÜ | 30 000 € | 28.07.2026 |
| Autode hooldus- ja remonditeenuste ostmine · Mercedes- Benz | Sihtasutus Pärnu Haigla | kuni 140 352 € | 29.05.2026 |
| Maismaasõidukite ostmine Välisministeeriumile ning EV suursaatkonnale Vilniuses, Leedus ja Helsingis, Soomes ning kasutusrent Välisministeeriumile · ühispakkumus | Välisministeerium | kuni 35 811 € | 07.05.2026 |
| Maismaasõidukite ostmine Välisministeeriumile ning EV suursaatkonnale Vilniuses, Leedus ja Helsingis, Soomes ning kasutusrent Välisministeeriumile · ühispakkumus | Välisministeerium | kuni 308 724 € | 29.04.2026 |
| Kasutatud ümberehitatud kaubikute ostmine | Päästeamet | 64 520 € | 20.03.2026 |
| LRLR Kahe väljasaatmisbussi (B-12) soetamine | Politsei- ja Piirivalveamet | 224 824 € | 29.12.2025 |
| Ühe kasutatud väikebussi (B-15) soetamine Politsei- ja Piirivalveametile | Eesti Energia AS | 29 435 € | 19.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Veho OÜ
Ülevaade
Veho OÜ (registrikood 10284932) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100054752).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 97 410 603 €, mis on 30,8% vähem kui aasta varem (140 711 497 €). Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 6 027 062 €. Ettevõte on olnud kahjumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 175 (aasta varem 193). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 556 632 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 36 710 411 € ja omakapital 3 743 280 € (10,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 24 228 428 €, mis on 7,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 167. Tööjõumakse tasuti kvartalis 872 085 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3180 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on VEHO BALTICS OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 04.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.