Enveko OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 71 687 € | 4 | 10 203 € |
| 2026 II kv | 274 240 € | 5 | 29 904 € |
| 2026 I kv | 464 423 € | 11 | 43 602 € |
| 2025 IV kv | 245 217 € | 15 | 67 956 € |
| 2025 III kv | 302 810 € | 22 | 68 985 € |
| 2025 II kv | 280 871 € | 23 | 41 961 € |
| 2025 I kv | 316 136 € | 15 | 44 075 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 465 811 | 468 162 | 614 291 | 665 191 | 462 768 | 320 936 | 170 894 |
| Põhivara kokku | 123 141 | 113 512 | 107 083 | 110 244 | 227 628 | 464 315 | 480 583 |
| Vara kokku | 588 952 | 581 674 | 721 374 | 775 435 | 690 396 | 785 251 | 651 477 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 86 712 | 101 896 | 242 448 | 317 411 | 163 240 | 197 628 | 225 764 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 146 753 | 124 833 |
| Kohustised kokku | 86 712 | 101 896 | 242 448 | 317 411 | 163 240 | 344 381 | 350 597 |
| Osakapital | 218 176 | 218 176 | 218 176 | 218 176 | 218 176 | 218 176 | 218 176 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 139 059 | 81 985 | 59 523 | 58 677 | 37 770 | 106 902 | 20 615 |
| Aruandeaasta kasum | −57 074 | −22 462 | −852 | −20 908 | −88 505 | −86 287 | −139 990 |
| Reservid ja muu omakapital | 202 079 | 202 079 | 202 079 | 202 079 | 359 715 | 202 079 | 202 079 |
| Omakapital kokku | 502 240 | 479 778 | 478 926 | 458 024 | 527 156 | 440 870 | 300 880 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 654 593 | 590 860 | 943 637 | 1 061 962 | 757 728 | 435 305 | 1 150 951 |
| Ärikasum | −57 121 | −22 454 | −568 | −20 905 | −88 534 | −85 802 | −134 815 |
| EBITDA | −14 892 | −9310 | 8361 | −10 330 | −48 281 | −70 850 | −96 153 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −57 074 | −22 462 | −852 | −20 908 | −88 505 | −86 287 | −139 990 |
| Aruande aasta kasum | −57 074 | −22 462 | −852 | −20 908 | −88 505 | −86 287 | −139 990 |
| Tööjõukulud | 262 786 | 310 910 | 313 829 | 253 838 | 274 838 | 377 134 | 550 746 |
| Põhivara kulum | 42 229 | 13 144 | 8929 | 10 575 | 40 253 | 14 952 | 38 662 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 16 | 17 | 20 | 20 | 20 | 20 | 24 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek5 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
Ettevõte on ise hankija: 9 hanget. Vaata hankeid →
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Enveko OÜ
Ülevaade
Enveko OÜ (registrikood 10320390) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Laiuse alevik, Jõgeva vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala gaasi (v.a biogaasi) tootmine (EMTAK 35211). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100389333).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 150 951 €, mis on 164% rohkem kui aasta varem (435 305 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 9,9% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 139 990 €. Ettevõte on olnud kahjumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 24 (aasta varem 20). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 47 956 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 651 477 € ja omakapital 300 880 € (46,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 71 687 €, mis on 76,3% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 10 203 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1660 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Nõukogusse kuulub 3 liiget. Ettevõtte ainus omanik on Jõgeva Vallavalitsus.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.