Elero OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 115 236 € | — | 5973 € |
| 2026 II kv | 97 225 € | — | 23 180 € |
| 2026 I kv | 578 703 € | — | 71 024 € |
| 2025 IV kv | 770 532 € | 13 | 73 968 € |
| 2025 III kv | 1 126 144 € | 14 | 76 373 € |
| 2025 II kv | 439 220 € | 14 | 72 827 € |
| 2025 I kv | 1 096 991 € | 15 | 70 585 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 1 422 458 | 397 444 | 1 128 156 | 1 723 193 | 1 729 624 | 1 852 915 | 1 088 748 |
| Põhivara kokku | 1 307 565 | 1 351 986 | 1 534 872 | 76 856 | 68 831 | 88 421 | 49 056 |
| Vara kokku | 2 730 023 | 1 749 430 | 2 663 028 | 1 800 049 | 1 798 455 | 1 941 336 | 1 137 804 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1 364 870 | 855 979 | 1 567 694 | 1 550 522 | 1 208 244 | 1 197 141 | 1 183 984 |
| Pikaajalised kohustised | 198 504 | 205 987 | 207 576 | 142 693 | 110 411 | 387 827 | 156 272 |
| Kohustised kokku | 1 563 374 | 1 061 966 | 1 775 270 | 1 693 215 | 1 318 655 | 1 584 968 | 1 340 256 |
| Osakapital | 109 200 | 109 200 | 109 200 | 109 200 | 109 200 | 109 200 | 109 200 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 641 493 | 1 046 528 | 567 345 | −1 631 126 | −13 288 | 344 363 | 236 247 |
| Aruandeaasta kasum | 405 036 | −479 184 | 200 293 | 1 617 840 | 372 968 | −108 115 | −558 819 |
| Reservid ja muu omakapital | 10 920 | 10 920 | 10 920 | 10 920 | 10 920 | 10 920 | 10 920 |
| Omakapital kokku | 1 166 649 | 687 464 | 887 758 | 106 834 | 479 800 | 356 368 | −202 452 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 7 133 135 | 3 007 526 | 5 046 475 | 5 013 776 | 5 334 265 | 4 476 789 | 2 621 568 |
| Ärikasum | 441 023 | −445 401 | 245 105 | 2 257 055 | 394 646 | −106 777 | −562 858 |
| EBITDA | 488 931 | −405 292 | 288 432 | 2 294 439 | 409 064 | −94 547 | −553 148 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 405 036 | −479 184 | 200 293 | 2 217 840 | 372 968 | −103 795 | −558 819 |
| Aruande aasta kasum | 405 036 | −479 184 | 200 293 | 1 617 840 | 372 968 | −108 115 | −558 819 |
| Tööjõukulud | 929 493 | 902 222 | 996 729 | 1 201 977 | 873 499 | 695 721 | 682 128 |
| Põhivara kulum | 47 908 | 40 109 | 43 327 | 37 384 | 14 418 | 12 230 | 9710 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 32 | 30 | 30 | 30 | 23 | 17 | 16 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 2 398 764 | 0 | 15 317 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem2 tähelepanekut3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graafainult 1. tase
Riigihanked
75 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 315 495 € väärtuses, 4 hankijalt (11.10.2023–13.10.2026).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Elero OÜ
Ülevaade
Elero OÜ (registrikood 10390054) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100072213).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 2 621 568 €, mis on 41,4% vähem kui aasta varem (4 476 789 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 15,4% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 558 819 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 16 (aasta varem 17). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 163 848 €. Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 2660 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 115 236 €, mis on 89,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 5973 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 16 omanikku. Suurim osalus (28,4%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−202 452 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (109 200 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks. Audiitor on majandusaasta 2025 aruandes viidanud olulisele ebakindlusele tegevuse jätkuvuse suhtes.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.