Velmard OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 166 821 € | 30 | 50 242 € |
| 2026 II kv | 253 171 € | 29 | 49 869 € |
| 2026 I kv | 283 172 € | 31 | 56 478 € |
| 2025 IV kv | 218 756 € | 31 | 44 669 € |
| 2025 III kv | 240 405 € | 30 | 58 710 € |
| 2025 II kv | 209 934 € | 30 | 55 474 € |
| 2025 I kv | 307 123 € | 30 | 61 734 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 336 177 | 498 696 | 442 614 | 474 758 | 369 377 | 355 587 | 403 948 |
| Põhivara kokku | 10 507 | 12 150 | 30 926 | 32 162 | 27 627 | 22 042 | 16 905 |
| Vara kokku | 346 684 | 510 846 | 473 540 | 506 920 | 397 004 | 377 629 | 420 853 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 66 600 | 185 108 | 264 504 | 144 002 | 200 927 | 122 618 | 110 628 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 66 600 | 185 108 | 264 504 | 144 002 | 200 927 | 122 618 | 110 628 |
| Osakapital | 25 600 | 25 600 | 25 600 | 25 600 | 25 600 | 25 600 | 25 600 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 117 959 | 90 734 | 136 388 | 179 686 | 183 568 | 166 727 | 225 661 |
| Aruandeaasta kasum | 132 775 | 205 654 | 43 298 | 153 882 | −16 841 | 58 934 | 55 214 |
| Reservid ja muu omakapital | 3750 | 3750 | 3750 | 3750 | 3750 | 3750 | 3750 |
| Omakapital kokku | 280 084 | 325 738 | 209 036 | 362 918 | 196 077 | 255 011 | 310 225 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 878 410 | 1 028 226 | 857 641 | 1 001 228 | 752 212 | 978 601 | 913 104 |
| Ärikasum | 133 092 | 236 806 | 76 077 | 149 640 | 7849 | 62 418 | 55 203 |
| EBITDA | 138 293 | — | — | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | 133 101 | 236 821 | 76 102 | 149 651 | 7865 | 62 429 | 55 214 |
| Aruande aasta kasum | 132 775 | 205 654 | 43 298 | 153 882 | −16 841 | 58 934 | 55 214 |
| Tööjõukulud | 476 900 | 510 140 | 503 792 | 582 926 | 526 171 | 614 179 | 557 041 |
| Põhivara kulum | 5201 | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 31 | 34 | 35 | 32 | 31 | 29 | 27 |
| Arvutuslik dividend | — | 160 000 | 160 000 | 0 | 150 000 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (22.04.2024–26.08.2024). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Erinevad peakatted | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 500 000 € | 26.08.2024 |
| Talviste mütside ostmine | Politsei- ja Piirivalveamet | kuni 150 000 € | 22.04.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Velmard OÜ
Ülevaade
Velmard OÜ (registrikood 10391786) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala peakatete valmistamine, k.a karusnahast (EMTAK 14291). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100238646).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 913 104 €, mis on 6,7% vähem kui aasta varem (978 601 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 0,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 55 214 € (6,0% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 27 (aasta varem 29). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 33 819 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 420 853 € ja omakapital 310 225 € (73,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 166 821 €, mis on 30,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 30. Tööjõumakse tasuti kvartalis 50 242 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1160 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 5 omanikku. Suurim osalus (25%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 18.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.