Viru Energialabor OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 93 447 € | 1 | 4062 € |
| 2026 II kv | 69 125 € | 1 | 4058 € |
| 2026 I kv | 70 540 € | 1 | 5160 € |
| 2025 IV kv | 116 411 € | 1 | 3882 € |
| 2025 III kv | 58 953 € | 1 | 3878 € |
| 2025 II kv | 85 087 € | 1 | 3711 € |
| 2025 I kv | 97 359 € | 1 | 3687 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 230 549 € (11% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 523 140 | 519 125 | 690 765 | 621 013 | 854 171 | 1 183 721 | 1 299 227 |
| Põhivara kokku | 524 772 | 647 500 | 626 766 | 868 917 | 901 839 | 896 460 | 860 968 |
| Vara kokku | 1 047 912 | 1 166 625 | 1 317 531 | 1 489 930 | 1 756 010 | 2 080 181 | 2 160 195 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 28 711 | 23 482 | 18 428 | 14 749 | 14 167 | 29 521 | 53 233 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 4436 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 28 711 | 23 482 | 22 864 | 14 749 | 14 167 | 29 521 | 53 233 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 008 135 | 1 006 134 | 1 131 113 | 1 291 600 | 1 472 114 | 1 738 776 | 1 817 044 |
| Aruandeaasta kasum | 7999 | 133 942 | 160 487 | 180 514 | 266 662 | 308 817 | 286 851 |
| Reservid ja muu omakapital | 511 | 511 | 511 | 511 | 511 | 511 | 511 |
| Omakapital kokku | 1 019 201 | 1 143 143 | 1 294 667 | 1 475 181 | 1 741 843 | 2 050 660 | 2 106 962 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 347 979 | 298 496 | 290 186 | 306 466 | 378 973 | 420 796 | 403 229 |
| Ärikasum | 8191 | 136 593 | 160 581 | 180 583 | 253 145 | 275 282 | 332 542 |
| EBITDA | 33 785 | 159 698 | 184 749 | 205 433 | 270 223 | 292 360 | 370 171 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7999 | 136 442 | 160 487 | 180 514 | 266 662 | 308 817 | 351 723 |
| Aruande aasta kasum | 7999 | 133 942 | 160 487 | 180 514 | 266 662 | 308 817 | 286 851 |
| Tööjõukulud | 30 753 | 31 439 | 34 667 | 24 158 | 34 353 | 40 711 | 41 017 |
| Põhivara kulum | 25 594 | 23 105 | 24 168 | 24 850 | 17 078 | 17 078 | 37 629 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 10 000 | 8963 | 0 | 0 | 0 | 230 549 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 63 560 € väärtuses, 3 hankijalt (20.02.2024–30.09.2026).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Viru Energialabor OÜ
Ülevaade
Viru Energialabor OÜ (registrikood 10446903) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu tehniline katsetamine ja analüüs (EMTAK 71209). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100176494).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 403 229 €, mis on 4,2% vähem kui aasta varem (420 796 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,5% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 286 851 € (71,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 201 615 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2 160 195 € ja omakapital 2 106 962 € (97,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 93 447 €, mis on 58,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4062 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2520 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (51%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.