OÜ Lääne-Nigula HaldusRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 70 370 € | 6 | 15 326 € |
| 2026 II kv | 104 273 € | 9 | 16 260 € |
| 2026 I kv | 194 553 € | 8 | 17 085 € |
| 2025 IV kv | 114 205 € | 8 | 19 693 € |
| 2025 III kv | 67 666 € | 10 | 19 051 € |
| 2025 II kv | 130 239 € | 11 | 23 559 € |
| 2025 I kv | 210 565 € | 11 | 26 891 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 183 247 | 497 706 | 505 791 | 397 415 | 214 399 | 116 948 | 78 669 |
| Põhivara kokku | 1 713 332 | 795 898 | 697 167 | 755 271 | 675 713 | 776 437 | 677 511 |
| Vara kokku | 1 896 579 | 1 293 604 | 1 202 958 | 1 152 686 | 890 112 | 893 385 | 756 180 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 213 599 | 54 960 | 69 549 | 129 061 | 106 312 | 118 554 | 124 922 |
| Pikaajalised kohustised | 188 100 | 0 | — | 45 286 | 33 086 | 19 857 | 6703 |
| Kohustised kokku | 401 699 | 54 960 | 69 549 | 174 347 | 139 398 | 138 411 | 131 625 |
| Osakapital | 127 820 | 127 820 | 127 820 | 127 820 | 127 820 | 127 820 | 127 820 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 397 623 | 1 309 540 | 1 053 304 | 948 068 | 850 474 | 552 695 | 556 955 |
| Aruandeaasta kasum | −88 083 | −256 237 | −105 236 | −155 070 | −297 779 | 4260 | −130 419 |
| Reservid ja muu omakapital | 57 520 | 57 521 | 57 521 | 57 521 | 70 199 | 70 199 | 70 199 |
| Omakapital kokku | 1 494 880 | 1 238 644 | 1 133 409 | 978 339 | 750 714 | 754 974 | 624 555 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 924 442 | 670 950 | 487 212 | 678 656 | 729 492 | 513 644 | 480 173 |
| Ärikasum | −84 321 | −253 950 | −105 276 | −157 367 | −298 406 | 4878 | −129 121 |
| EBITDA | 1973 | −183 858 | −45 235 | −89 970 | −177 041 | 67 919 | −65 862 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −88 083 | −256 237 | −105 236 | −155 070 | −297 779 | 4260 | −130 419 |
| Aruande aasta kasum | −88 083 | −256 237 | −105 236 | −155 070 | −297 779 | 4260 | −130 419 |
| Tööjõukulud | 337 158 | 244 436 | 246 363 | 294 663 | 354 429 | 263 662 | 192 949 |
| Põhivara kulum | 86 294 | 70 092 | 60 041 | 67 397 | 121 365 | 63 041 | 63 259 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 12 | 12 | 12 | 14 | 16 | 10 | 8 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem5 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 19 905 € väärtuses, 1 hankijalt (10.05.2024–10.05.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Haljasalade heakorratööd Lääne-Nigula vallas · Oru osavalla haljasalade heakorratööd | Lääne-Nigula Vallavalitsus | 19 905 € | 10.05.2024 |
Ettevõte on ise hankija: 4 hanget. Vaata hankeid →
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Lääne-Nigula Haldus
Ülevaade
OÜ Lääne-Nigula Haldus (registrikood 10447162) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (EMTAK 35301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100398515).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 480 173 €, mis on 6,5% vähem kui aasta varem (513 644 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 10,3% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 130 419 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 8 (aasta varem 10). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 60 022 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 756 180 € ja omakapital 624 555 € (82,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 70 370 €, mis on 4,0% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 6. Tööjõumakse tasuti kvartalis 15 326 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1660 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.