Enefit Industry OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1531 | 6 476 684 € |
| 2026 II kv | — | 1584 | 7 592 319 € |
| 2026 I kv | — | 1647 | 6 138 113 € |
| 2025 IV kv | — | 1692 | 4 320 282 € |
| 2025 III kv | — | 1698 | 4 419 320 € |
| 2025 II kv | — | 1677 | 6 841 705 € |
| 2025 I kv | — | 1734 | 6 814 367 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 1 785 000 €.
Madala usaldusega: summa ületab varasemate aastate jaotamata kasumit, millest seaduse järgi saab dividendi jaotada — tõenäoliselt ühinemine, algsaldo korrigeerimine või aruande viga.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 113 069 000 | 131 644 000 | 197 007 000 | 234 277 000 | 225 524 000 | 157 450 000 | 177 415 000 |
| Põhivara kokku | 983 670 000 | 1 070 451 000 | 1 083 163 000 | 1 138 598 000 | 651 380 000 | 547 456 000 | 363 394 000 |
| Vara kokku | 1 096 739 000 | 1 202 095 000 | 1 280 170 000 | 1 372 875 000 | 876 904 000 | 704 906 000 | 540 809 000 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 700 213 000 | 638 558 000 | 628 178 000 | 739 310 000 | 628 502 000 | 587 549 000 | 665 655 000 |
| Pikaajalised kohustised | 23 848 000 | 32 098 000 | 67 903 000 | 57 118 000 | 32 881 000 | 38 865 000 | 3 996 000 |
| Kohustised kokku | 724 061 000 | 670 656 000 | 696 081 000 | 796 428 000 | 661 383 000 | 626 414 000 | 669 651 000 |
| Osakapital | 30 000 000 | 30 000 000 | 30 000 000 | 30 000 000 | 30 000 000 | 30 000 000 | 30 000 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 305 291 000 | 481 421 000 | 427 073 000 | 510 045 000 | 482 884 000 | 91 033 000 | −65 525 000 |
| Aruandeaasta kasum | 8 772 000 | −54 348 000 | 82 972 000 | −27 161 000 | −391 851 000 | −103 699 000 | −205 549 000 |
| Reservid ja muu omakapital | 28 615 000 | 74 366 000 | 44 044 000 | 63 563 000 | 94 488 000 | 61 158 000 | 112 232 000 |
| Omakapital kokku | 372 678 000 | 531 439 000 | 584 089 000 | 576 447 000 | 215 521 000 | 78 492 000 | −128 842 000 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 366 392 000 | 280 112 000 | 626 004 000 | 986 014 000 | 727 765 000 | 490 410 000 | 320 451 000 |
| Ärikasum | 26 232 000 | −34 787 000 | 94 857 000 | −22 891 000 | −373 511 000 | −73 461 000 | −148 070 000 |
| EBITDA | 97 940 000 | 14 636 000 | 161 603 000 | 44 520 000 | 325 476 000 | 125 222 000 | 74 098 000 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 147 000 | −54 348 000 | 82 972 000 | −27 161 000 | −391 851 000 | −103 699 000 | −205 549 000 |
| Aruande aasta kasum | 8 772 000 | −54 348 000 | 82 972 000 | −27 161 000 | −391 851 000 | −103 699 000 | −205 549 000 |
| Tööjõukulud | 27 973 000 | 30 041 000 | 43 519 000 | 56 381 000 | 66 123 000 | 62 940 000 | 48 282 000 |
| Põhivara kulum | 71 708 000 | 49 423 000 | 66 746 000 | 67 411 000 | 698 987 000 | 198 683 000 | 222 168 000 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 942 | 1613 | 1565 | 1779 | 1882 | 1719 | 1405 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 785 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (31.10.2025–31.10.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Sagedusreservide pikaajaline soetamine | Elering AS | kuni 0 € | 31.10.2025 |
Ettevõte on ise hankija: 1135 hanget. Vaata hankeid →
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Enefit Industry OÜ
Ülevaade
Enefit Industry OÜ (registrikood 10579981) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1999. aastal ja on registris olnud 27 aastat. Registrijärgne asukoht: Auvere küla, Narva-Jõesuu linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala puhastatud naftatoodete ja fossiilkütusetoodete tootmine (EMTAK 19201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100366327).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 320 451 000 €, mis on 34,7% vähem kui aasta varem (490 410 000 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 2,2% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 205 549 000 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1405 (aasta varem 1719). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 228 079 €.
Värskeimad kvartalinäitajad
Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2620 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 6 liiget. Ettevõtte ainus omanik on EESTI ENERGIA AS.
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−128 842 000 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (30 000 000 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (549300IRVDRV9Y81NA28) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.