SRC Estonia ASRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3 727 439 € | 31 | 206 450 € |
| 2026 II kv | 2 086 468 € | 30 | 122 156 € |
| 2026 I kv | 3 928 768 € | 29 | 191 355 € |
| 2025 IV kv | 4 802 427 € | 29 | 199 656 € |
| 2025 III kv | 3 463 531 € | 31 | 235 548 € |
| 2025 II kv | 7 212 556 € | 33 | 227 358 € |
| 2025 I kv | 3 340 701 € | 32 | 256 004 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 1 553 754 | 4 015 098 | 2 949 928 | 3 715 195 | 6 125 883 | 5 306 303 |
| Põhivara kokku | 514 287 | 449 085 | 481 901 | 601 413 | 949 403 | 1 165 083 |
| Vara kokku | 2 068 041 | 4 464 183 | 3 431 829 | 4 316 608 | 7 075 286 | 6 471 386 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 4 080 937 | 1 763 620 | 3 182 298 | 5 717 490 | 8 354 298 | 5 577 864 |
| Pikaajalised kohustised | 59 379 | 29 436 | 0 | — | 1933 | 25 040 |
| Kohustised kokku | 4 140 316 | 1 793 056 | 3 182 298 | 5 717 490 | 8 356 231 | 5 602 904 |
| Osakapital | 25 200 | 25 200 | 25 200 | 25 200 | 25 200 | 25 200 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 173 753 | −2 469 991 | 173 411 | −148 185 | −2 206 598 | −2 086 661 |
| Aruandeaasta kasum | −2 643 744 | 4 743 402 | −321 596 | −2 058 413 | 119 937 | −1 307 173 |
| Reservid ja muu omakapital | 372 516 | 372 516 | 372 516 | 780 516 | 780 516 | 4 237 116 |
| Omakapital kokku | −2 072 275 | 2 671 127 | 249 531 | −1 400 882 | −1 280 945 | 868 482 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 12 807 423 | 21 530 598 | 13 665 850 | 12 103 494 | 27 362 493 | 15 923 271 |
| Ärikasum | −2 613 372 | 4 830 952 | 225 418 | −1 894 827 | 291 566 | −1 078 323 |
| EBITDA | −2 435 429 | 4 994 540 | 366 029 | −1 759 054 | 435 116 | −899 952 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 643 744 | 4 743 402 | 203 404 | −2 058 413 | 119 937 | −1 307 173 |
| Aruande aasta kasum | −2 643 744 | 4 743 402 | −321 596 | −2 058 413 | 119 937 | −1 307 173 |
| Tööjõukulud | 1 497 205 | 1 919 279 | 1 807 149 | 1 643 628 | 1 935 515 | 2 395 193 |
| Põhivara kulum | 177 943 | 163 588 | 140 611 | 135 773 | 143 550 | 178 371 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 30 | 49 | 48 | 39 | 33 | 38 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 2 100 000 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 348 293 € väärtuses, 1 hankijalt (16.10.2023–12.10.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Vraki toestusraami tööd II | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 73 909 € | 12.10.2026 |
| Vraki toestusraami tööd | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 68 814 € | 13.07.2026 |
| Päästelaeva ANITA renoveerimine ekponaadiks | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 86 990 € | 02.07.2026 |
| Lennusadama välialal muuseumilaevade ümberpaigutamine | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 42 890 € | 24.04.2025 |
| Muuseumilaeva SUUR TÕLL masinaruumide käigutee remonditööd | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 29 000 € | 21.02.2024 |
| Muuseumilaevade seiresüsteemi väljaehitamine | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 46 690 € | 16.10.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: SRC Estonia AS
Ülevaade
SRC Estonia AS (registrikood 10705931) on aktsiaselts. Ettevõte kanti äriregistrisse 2000. aastal ja on registris olnud 25 aastat. Registrijärgne asukoht: Aaviku küla, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus (EMTAK 33151). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100652109).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 15 923 271 €, mis on 41,8% vähem kui aasta varem (27 362 493 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 4,5% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 1 307 173 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 38 (aasta varem 33). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 419 033 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 6 471 386 € ja omakapital 868 482 € (13,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 3 727 439 €, mis on 7,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 31. Tööjõumakse tasuti kvartalis 206 450 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 4000 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Nõukogusse kuulub 3 liiget. Ettevõtte ainus omanik on SRC Group OÜ.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata. Audiitor on majandusaasta 2023 aruandes viidanud olulisele ebakindlusele tegevuse jätkuvuse suhtes.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Viimane registrimuudatus: 13.10.2026. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 02.10.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.