AS Connecto InfraRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 17 389 043 € | 153 | 1 461 519 € |
| 2026 II kv | 31 776 540 € | 157 | 1 067 349 € |
| 2026 I kv | 21 780 530 € | 152 | 2 064 741 € |
| 2025 IV kv | 45 820 046 € | 153 | 935 869 € |
| 2025 III kv | 33 332 670 € | 153 | 1 207 149 € |
| 2025 II kv | 24 700 301 € | 154 | 1 251 754 € |
| 2025 I kv | 32 862 706 € | 156 | 3 348 075 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 11 748 000 € (75% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 14 432 000 | 13 499 000 | 21 051 000 | 24 057 000 | 51 540 000 | 59 507 000 | 59 604 000 |
| Põhivara kokku | 2 093 000 | 1 903 000 | 2 932 000 | 3 108 000 | 3 251 000 | 4 611 000 | 3 114 000 |
| Vara kokku | 16 525 000 | 15 402 000 | 23 983 000 | 27 165 000 | 54 791 000 | 64 118 000 | 62 718 000 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 7 932 000 | 6 121 000 | 13 957 000 | 13 703 000 | 32 073 000 | 46 491 000 | 39 148 000 |
| Pikaajalised kohustised | 582 000 | 251 000 | 527 000 | 752 000 | 990 000 | 893 000 | 329 000 |
| Kohustised kokku | 8 514 000 | 6 372 000 | 14 484 000 | 14 455 000 | 33 063 000 | 47 384 000 | 39 477 000 |
| Osakapital | 959 000 | 959 000 | 959 000 | 959 000 | 959 000 | 959 000 | 959 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4 443 000 | 5 555 000 | 5 784 000 | 6 844 000 | 9 255 000 | 73 000 | 3 931 000 |
| Aruandeaasta kasum | 2 513 000 | 2 420 000 | 2 660 000 | 4 811 000 | 11 418 000 | 15 606 000 | 18 255 000 |
| Reservid ja muu omakapital | 96 000 | 96 000 | 96 000 | 96 000 | 96 000 | 96 000 | 96 000 |
| Omakapital kokku | 8 011 000 | 9 030 000 | 9 499 000 | 12 710 000 | 21 728 000 | 16 734 000 | 23 241 000 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 40 047 000 | 36 391 000 | 49 144 000 | 89 673 000 | 104 940 000 | 131 563 000 | 119 376 000 |
| Ärikasum | 2 575 000 | 2 443 000 | 3 237 000 | 5 170 000 | 11 855 000 | 19 475 000 | 18 522 000 |
| EBITDA | 3 117 000 | 3 132 000 | 4 326 000 | 6 522 000 | 12 966 000 | 20 540 000 | 18 892 000 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 534 000 | 2 420 000 | 3 218 000 | 5 146 000 | 11 906 000 | 20 575 000 | 20 469 000 |
| Aruande aasta kasum | 2 513 000 | 2 420 000 | 2 660 000 | 4 811 000 | 11 418 000 | 15 606 000 | 18 255 000 |
| Tööjõukulud | 8 438 000 | 8 670 000 | 11 543 000 | 14 665 000 | 21 070 000 | 22 219 000 | 13 358 000 |
| Põhivara kulum | 542 000 | 689 000 | 1 089 000 | 1 352 000 | 1 111 000 | 1 065 000 | 370 000 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 283 | 293 | 309 | 353 | 368 | 375 | 153 |
| Arvutuslik dividend | — | 1 401 000 | 2 191 000 | 1 600 000 | 2 400 000 | 20 600 000 | 11 748 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
194 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 184 606 367 € väärtuses, 12 hankijalt (04.10.2023–25.09.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tõstamaa-Varbla 35 kV õhuliini rekonstrueerimine - eelprojekti koostamine (TC0992) | Elektrilevi OÜ | 116 191 € | 25.09.2026 |
| L086 Kiisa – Harku rekonstrueerimise põhiprojekt | Elering AS | 78 968 € | 08.09.2026 |
| Mobiilne LNG aurustamise seade (MLNGV) koos vajalike lisadega II | Elering AS | 1 823 265 € | 11.08.2026 |
| Muuga sadamas 110 kV õhuliini isolaatorite vahetus | aktsiaselts TALLINNA SADAM | 83 321 € | 01.07.2026 |
| Elektrilevi OÜ liitumine Soo ja Võru alajaamades | Elering AS | 1 962 115 € | 17.06.2026 |
| Turvesüsteemide ja perimeetrite uuendamine | Elering AS | kuni 20 000 000 € | 20.05.2026 |
| 110kV kaitsereleede ja standardkonfiguratsioonide ostmine · 110kV kaitsereleede ja standardkonfiguratsioonide ostmine - osa 3 | Elering AS | 118 600 € | 15.05.2026 |
| 110kV kaitsereleede ja standardkonfiguratsioonide ostmine · 110kV kaitsereleede ja standardkonfiguratsioonide ostmine - osa 2 | Elering AS | 119 700 € | 15.05.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: AS Connecto Infra
Ülevaade
AS Connecto Infra (registrikood 10722319) on aktsiaselts. Ettevõte kanti äriregistrisse 2001. aastal ja on registris olnud 25 aastat. Registrijärgne asukoht: Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100667411).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 119 376 000 €, mis on 9,3% vähem kui aasta varem (131 563 000 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 20,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 18 255 000 € (15,3% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 153 (aasta varem 375). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 780 235 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 62 718 000 € ja omakapital 23 241 000 € (37,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 17 389 043 €, mis on 47,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 153. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1 461 519 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 5640 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Nõukogusse kuulub 3 liiget. Ettevõtte ainus omanik on OÜ CONNECTO VARAD.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.