OÜ Food ForceRegistrisse kantud

10793533OsaühingAsutatud 2001
Märkusega audiitori arvamus. 2025. aasta aruanne: Märkusega.

Majandusnäitajad

3 000 650 €+49,4%
Käive 2025
+17,6%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
02,5 mln5 mln7,5 mln10 mln2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025

Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.

Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
02 mln4 mln6 mln2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv865 006 €2267 109 €
2026 II kv1 069 074 €2057 684 €
2026 I kv1 415 077 €2148 259 €
2025 IV kv1 026 903 €1941 959 €
2025 III kv1 169 532 €1742 127 €
2025 II kv672 947 €1634 343 €
2025 I kv685 544 €1634 314 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku751 480570 6581 099 2921 663 9942 090 2021 573 6821 374 430
Põhivara kokku1 010 4151 131 117815 270728 5302 137 2312 872 0133 534 341
Vara kokku1 761 8951 701 7751 914 5622 392 5244 227 4334 445 6954 908 771
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised343 408157 569233 130251 206429 068118 681265 423
Pikaajalised kohustised267 067231 249202 944173 7520——
Kohustised kokku610 475388 818436 074424 958429 068118 681265 423
Osakapital44744474447444744474447410 000
Eelmiste perioodide jaotamata kasum954 231969 2721 130 8091 296 3401 785 4183 616 2174 144 864
Aruandeaasta kasum15 041161 537165 531489 0781 830 799528 649310 810
Reservid ja muu omakapital177 674177 674177 674177 674177 674177 674177 674
Omakapital kokku1 151 4201 312 9571 478 4881 967 5663 798 3654 327 0144 643 348
Kasumiaruanne
Müügitulu1 132 9361 347 4472 169 1064 609 1238 486 6812 009 0593 000 650
Ärikasum27 91788 640167 010494 9141 840 012477 541237 203
EBITDA45 777105 844209 763522 5481 862 853490 705248 875
Kasum enne tulumaksustamist15 041161 537165 531489 0781 830 799528 649310 810
Aruande aasta kasum15 041161 537165 531489 0781 830 799528 649310 810
Tööjõukulud129 52487 396108 767273 833602 004312 452406 518
Põhivara kulum17 86017 20442 75327 63422 84113 16411 672
Muud näitajad
Töötajaid75616291115
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused2 tähelepanekut4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 2023–2025
Audiitori arvamus
Märkusega
Äriregister · 2025. aasta aruanne
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%OÜ Food Force8Priit Kotkas
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 60 000 € väärtuses, 1 hankijalt (25.07.2025–25.07.2025).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Kuivtoidupakkide ostmineTallinna Munitsipaalpolitsei Amet60 000 €25.07.2025

Ettevõte on ise hankija: 3 hanget. Vaata hankeid →

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Kokkuvõte: OÜ Food Force

Ülevaade

OÜ Food Force (registrikood 10793533) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2001. aastal ja on registris olnud 25 aastat. Registrijärgne asukoht: Tabasalu alevik, Harku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala valmistoitude tootmine (EMTAK 10851). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100741298).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 3 000 650 €, mis on 49,4% rohkem kui aasta varem (2 009 059 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 17,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 310 810 € (10,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 15 (aasta varem 11). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 200 043 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 4 908 771 € ja omakapital 4 643 348 € (94,6% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 865 006 €, mis on 26,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 22. Tööjõumakse tasuti kvartalis 67 109 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1950 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 09.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted