Grafton Estonia OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2 531 893 € | 133 | 978 766 € |
| 2026 II kv | 2 662 612 € | 133 | 1 008 283 € |
| 2026 I kv | 2 479 717 € | 139 | 960 689 € |
| 2025 IV kv | 2 416 816 € | 142 | 891 556 € |
| 2025 III kv | 2 207 352 € | 130 | 877 575 € |
| 2025 II kv | 2 206 686 € | 115 | 850 711 € |
| 2025 I kv | 2 524 722 € | 103 | 1 040 252 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 1 300 586 | 976 255 | 1 076 830 | 1 682 994 | 1 818 781 | 2 234 696 | 2 235 948 |
| Põhivara kokku | 18 785 | 20 515 | 17 568 | 11 854 | 9039 | 8555 | 8598 |
| Vara kokku | 1 319 371 | 996 770 | 1 094 398 | 1 694 848 | 1 827 820 | 2 243 251 | 2 244 546 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 864 861 | 617 663 | 551 806 | 1 228 517 | 1 319 484 | 1 671 047 | 1 501 867 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 864 861 | 617 663 | 551 806 | 1 228 517 | 1 319 484 | 1 671 047 | 1 501 867 |
| Osakapital | 5115 | 5115 | 5115 | 5115 | 5115 | 5115 | 5115 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 114 866 | 106 236 | 158 661 | 223 579 | 434 057 | 476 063 | 539 930 |
| Aruandeaasta kasum | 307 370 | 240 597 | 351 657 | 210 478 | 42 005 | 63 867 | 170 475 |
| Reservid ja muu omakapital | 27 159 | 27 159 | 27 159 | 27 159 | 27 159 | 27 159 | 27 159 |
| Omakapital kokku | 454 510 | 379 107 | 542 592 | 466 331 | 508 336 | 572 204 | 742 679 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 5 924 818 | 4 536 940 | 3 918 680 | 5 616 537 | 6 774 469 | 7 479 763 | 9 249 213 |
| Ärikasum | 397 385 | 299 561 | 382 232 | 257 079 | 41 817 | 58 639 | 165 950 |
| EBITDA | 400 670 | 304 578 | 387 304 | 262 040 | 47 052 | 63 551 | 169 046 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 397 401 | 299 612 | 382 290 | 257 156 | 42 005 | 63 867 | 170 475 |
| Aruande aasta kasum | 307 370 | 240 597 | 351 657 | 210 478 | 42 005 | 63 867 | 170 475 |
| Tööjõukulud | 486 329 | 349 748 | 425 713 | 394 465 | 333 973 | 268 498 | 221 965 |
| Põhivara kulum | 3285 | 5017 | 5072 | 4961 | 5235 | 4912 | 3096 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 9 | 8 | 9 | 10 | 8 | 5 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 316 000 | 188 172 | 286 739 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 420 000 € väärtuses, 2 hankijalt (16.04.2024–07.11.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Värbamisteenus | AS SmartCap | 160 000 € | 07.11.2024 |
| Ekspertide värbamisteenus Finantsinspektsioonile | Eesti Pank | 260 000 € | 16.04.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Grafton Estonia OÜ
Ülevaade
Grafton Estonia OÜ (registrikood 11193077) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2005. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tööjõurent (EMTAK 78201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101024008).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 9 249 213 €, mis on 23,7% rohkem kui aasta varem (7 479 763 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,7% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 170 475 € (1,8% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4 (aasta varem 5). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 2 312 303 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2 244 546 € ja omakapital 742 679 € (33,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2 531 893 €, mis on 14,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 133. Tööjõumakse tasuti kvartalis 978 766 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 4400 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on VERITA SOLUTIONS OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.