Meridein Grupp OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 28 782 123 € | 22 | 286 614 € |
| 2026 II kv | 26 306 238 € | 20 | 235 510 € |
| 2026 I kv | 15 614 506 € | 16 | 185 410 € |
| 2025 IV kv | 13 010 176 € | 15 | 119 647 € |
| 2025 III kv | 10 965 093 € | 13 | 111 224 € |
| 2025 II kv | 9 174 580 € | 12 | 100 047 € |
| 2025 I kv | 16 227 063 € | 11 | 94 511 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 200 000 € (10% jaotatavast kasumist).
Madala usaldusega: konsolideerimisstaatus vahetus aastate vahel, bilansid pole võrreldavad.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 783 185 | 699 577 | 771 541 | 2 138 662 | 3 234 385 | 3 447 503 | 11 920 929 |
| Põhivara kokku | 41 054 | 12 729 | 12 116 | 73 763 | 89 912 | 243 807 | 704 517 |
| Vara kokku | 824 239 | 712 306 | 783 657 | 2 212 425 | 3 324 297 | 3 691 310 | 12 625 446 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 394 636 | 219 179 | 240 796 | 907 147 | 1 036 893 | 1 714 910 | 4 574 876 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 394 636 | 219 179 | 240 796 | 907 147 | 1 036 893 | 1 714 910 | 4 574 876 |
| Osakapital | 3200 | 3200 | 3200 | 3200 | 3200 | 3200 | 3200 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 305 139 | 371 408 | 404 932 | 0 | 353 817 | 1 009 889 | 1 767 885 |
| Aruandeaasta kasum | 116 269 | 113 524 | 129 734 | 1 297 083 | 1 925 392 | 957 996 | 6 274 170 |
| Reservid ja muu omakapital | 4995 | 4995 | 4995 | 4995 | 4995 | 5315 | 5315 |
| Omakapital kokku | 429 603 | 493 127 | 542 861 | 1 305 278 | 2 287 404 | 1 976 400 | 8 050 570 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 1 594 851 | 2 146 283 | 2 181 306 | 15 212 718 | 20 094 969 | 21 897 235 | 34 141 922 |
| Ärikasum | 123 792 | 125 834 | 146 419 | 1 434 136 | 2 241 643 | 1 224 737 | 6 387 991 |
| EBITDA | 137 856 | 135 849 | 158 103 | 1 468 166 | 2 289 800 | 1 307 582 | 6 507 704 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 123 821 | 124 264 | 146 246 | 1 430 108 | 2 229 829 | 1 218 394 | 6 330 580 |
| Aruande aasta kasum | 116 269 | 113 524 | 129 734 | 1 297 083 | 1 925 392 | 957 996 | 6 274 170 |
| Tööjõukulud | 53 454 | 80 022 | 118 387 | 511 500 | 708 407 | 695 704 | 1 198 455 |
| Põhivara kulum | 14 064 | 10 015 | 11 684 | 34 030 | 48 157 | 82 845 | 119 713 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 4 | 4 | 8 | 8 | 11 | 14 |
| Arvutuslik dividend | — | 50 000 | 80 000 | 534 666 | 943 266 | 1 269 000 | 200 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek5 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
14 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 1 214 028 € väärtuses, 8 hankijalt (29.11.2023–02.09.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Meridein Grupp OÜ
Ülevaade
Meridein Grupp OÜ (registrikood 11257067) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata kaupade jaemüük (EMTAK 47789). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101232557).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 34 141 922 €, mis on 55,9% rohkem kui aasta varem (21 897 235 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 66,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 6 274 170 € (18,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 14 (aasta varem 11). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 2 438 709 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 12 625 446 € ja omakapital 8 050 570 € (63,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 28 782 123 €, mis on 162% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 22. Tööjõumakse tasuti kvartalis 286 614 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 7620 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub ettevõttele OÜ Hobbytech.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.