MLS Teenused OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | — | — |
| 2026 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 0 € | — | 330 € |
| 2025 IV kv | 11 005 € | — | 495 € |
| 2025 III kv | 11 332 € | — | 495 € |
| 2025 II kv | 4491 € | — | 495 € |
| 2025 I kv | 0 € | — | 489 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 66 977 | 63 091 | 65 740 | 46 571 | 53 192 | 65 564 | 76 409 |
| Põhivara kokku | 229 | 733 | 1575 | 2936 | 2913 | 1669 | 786 |
| Vara kokku | 67 206 | 63 824 | 67 315 | 49 507 | 56 105 | 67 233 | 77 195 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 624 | 676 | 235 | 6701 | 919 | 1500 | 710 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 624 | 676 | 235 | 6701 | 919 | 1500 | 710 |
| Osakapital | 2557 | 2557 | 2557 | 2557 | 2557 | 2557 | 2557 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 53 308 | 64 025 | 60 336 | 41 267 | 29 457 | 52 372 | 62 920 |
| Aruandeaasta kasum | 10 460 | −3434 | 3931 | −1273 | 22 916 | 10 548 | 10 752 |
| Reservid ja muu omakapital | 257 | — | 256 | 255 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 66 582 | 63 148 | 67 080 | 42 806 | 55 186 | 65 733 | 76 485 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 25 995 | 22 421 | 24 195 | 27 213 | 36 421 | 27 921 | 26 828 |
| Ärikasum | 10 460 | −3434 | 3931 | 4477 | 24 882 | 10 548 | 10 752 |
| EBITDA | 11 249 | −2839 | 4363 | 5699 | 26 006 | 11 792 | 11 635 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 460 | −3434 | 3931 | 4477 | 24 882 | 10 548 | 10 752 |
| Aruande aasta kasum | 10 460 | −3434 | 3931 | −1273 | 22 916 | 10 548 | 10 752 |
| Tööjõukulud | 5057 | 4788 | 5179 | 14 481 | 4871 | 4788 | 4788 |
| Põhivara kulum | 789 | 595 | 432 | 1222 | 1124 | 1244 | 883 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 23 000 | 10 536 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (26.02.2024–11.03.2025). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Istutustööd Kagu piirkonnas · Kirde - Tartumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 15 750 € | 11.03.2025 |
| Istutustööd Kagu piirkonnas 2024 · Kirde - Tartumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 10 395 € | 26.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: MLS Teenused OÜ
Ülevaade
MLS Teenused OÜ (registrikood 11318662) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 19 aastat. Registrijärgne asukoht: Painküla, Jõgeva vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 26 828 €, mis on 3,9% vähem kui aasta varem (27 921 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 0,5% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 10 752 € (40,1% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 26 828 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 77 195 € ja omakapital 76 485 € (99,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.