United Capital OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3 522 520 € | 26 | 139 905 € |
| 2026 II kv | 1 242 594 € | 30 | 120 228 € |
| 2026 I kv | 748 485 € | 31 | 134 781 € |
| 2025 IV kv | 802 188 € | 30 | 172 013 € |
| 2025 III kv | 2 016 372 € | 33 | 178 362 € |
| 2025 II kv | 1 851 296 € | 34 | 134 469 € |
| 2025 I kv | 669 235 € | 28 | 123 908 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 156 000 € (6% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 1 482 144 | 1 291 513 | 1 535 186 | 1 269 886 | 936 941 | 1 056 538 | 663 981 |
| Põhivara kokku | 1 240 790 | 1 182 014 | 1 020 804 | 1 119 740 | 1 945 429 | 1 867 425 | 2 021 637 |
| Vara kokku | 2 722 934 | 2 473 527 | 2 555 990 | 2 389 626 | 2 882 370 | 2 923 963 | 2 685 618 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 373 285 | 333 215 | 347 255 | 380 542 | 467 180 | 384 740 | 460 376 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 28 680 | 22 923 | 33 301 | 71 712 | 48 630 |
| Kohustised kokku | 373 285 | 333 215 | 375 935 | 403 465 | 500 481 | 456 452 | 509 006 |
| Osakapital | 7668 | 7668 | 7668 | 7668 | 7668 | 7668 | 7668 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 162 155 | 2 131 845 | 2 085 877 | 937 609 | 1 727 726 | 2 111 879 | 2 303 076 |
| Aruandeaasta kasum | 179 059 | 32 | 85 743 | 1 040 117 | 645 728 | 347 197 | −134 899 |
| Reservid ja muu omakapital | 767 | 767 | 767 | 767 | 767 | 767 | 767 |
| Omakapital kokku | 2 349 649 | 2 140 312 | 2 180 055 | 1 986 161 | 2 381 889 | 2 467 511 | 2 176 612 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 4 266 537 | 3 273 916 | 4 261 988 | 5 344 328 | 4 845 604 | 4 611 386 | 4 708 143 |
| Ärikasum | 175 224 | −4339 | 99 080 | 1 110 747 | 686 714 | 392 470 | −98 804 |
| EBITDA | 258 465 | 394 928 | 523 241 | 1 473 476 | 1 078 823 | 860 556 | 429 777 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 175 571 | −343 | 99 956 | 1 110 071 | 695 457 | 405 212 | −90 899 |
| Aruande aasta kasum | 179 059 | 32 | 85 743 | 1 040 117 | 645 728 | 347 197 | −134 899 |
| Tööjõukulud | 674 826 | 558 027 | 649 391 | 761 625 | 886 826 | 1 136 496 | 1 514 884 |
| Põhivara kulum | 83 241 | 399 267 | 424 161 | 362 729 | 392 109 | 468 086 | 528 581 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 24 | 21 | 23 | 23 | 25 | 29 | 33 |
| Arvutuslik dividend | — | 209 369 | 46 000 | 1 234 011 | 250 000 | 261 575 | 156 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek5 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
17 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 2 818 264 € väärtuses, 8 hankijalt (11.04.2024–09.06.2026). Lisaks 5 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Sanitaarkonteinerite ja välikäimlate rendi- ja hooldusteenus · Haabneeme ranna sanitaarkonteineri rent perioodil 05.2026 – 30.09.2026 ja 01.05.2027- 30.09.2027. | Viimsi Vallavalitsus | 11 200 € | 09.06.2026 |
| Konteineri rentimine | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 2500 € | 29.05.2026 |
| Konteinerlinnaku püstitamine ja rentimine | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 2 249 730 € | 28.04.2026 |
| Inventari rent | Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet | kuni 100 000 € | 31.03.2026 |
| Laotelkide rentimine | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 52 961 € | 29.12.2025 |
| Konteineri rentimine | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 6980 € | 09.12.2025 |
| Ürituste tehnilise produktsiooni teenus II · Lavalahendused koos teenindusega | Tallinna Strateegiakeskus | kuni 800 000 € | 31.10.2025 |
| Ürituste tehnilise produktsiooni teenus II · Telkide ja inventari lahendused koos teenindusega | Tallinna Strateegiakeskus | kuni 500 000 € | 30.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: United Capital OÜ
Ülevaade
United Capital OÜ (registrikood 11373684) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2007. aastal ja on registris olnud 19 aastat. Registrijärgne asukoht: Maardu linn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77399). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101139168).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 4 708 143 €, mis on 2,1% rohkem kui aasta varem (4 611 386 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,7% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 134 899 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 33 (aasta varem 29). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 142 671 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2 685 618 € ja omakapital 2 176 612 € (81,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 3 522 520 €, mis on 74,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 26. Tööjõumakse tasuti kvartalis 139 905 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3270 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub ettevõttele Kato OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.