AS INF TRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 0 € | — | — |
| 2025 IV kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 0 € | — | — |
| 2025 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 401 340 € | — | 92 407 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 1 067 000 | 524 000 | 405 000 | 276 000 | 251 000 | 166 000 | 4000 |
| Põhivara kokku | 613 000 | 430 000 | 341 000 | 267 000 | 194 000 | 6000 | 0 |
| Vara kokku | 1 680 000 | 954 000 | 746 000 | 543 000 | 445 000 | 172 000 | 4000 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 354 000 | 220 000 | 199 000 | 320 000 | 440 000 | 449 000 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | 142 000 | 71 000 | 55 000 | 14 000 | 7000 | 7000 | 0 |
| Kohustised kokku | 496 000 | 291 000 | 254 000 | 334 000 | 447 000 | 456 000 | 0 |
| Osakapital | 630 000 | 630 000 | 630 000 | 630 000 | 630 000 | 25 000 | 25 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −2 335 000 | −2 340 000 | −2 861 000 | −3 032 000 | −3 315 000 | −2000 | −509 000 |
| Aruandeaasta kasum | −5000 | −521 000 | −171 000 | −283 000 | −211 000 | −507 000 | −242 000 |
| Reservid ja muu omakapital | 2 894 000 | 2 894 000 | 2 894 000 | 2 894 000 | 2 894 000 | 200 000 | 730 000 |
| Omakapital kokku | 1 184 000 | 663 000 | 492 000 | 209 000 | −2000 | −284 000 | 4000 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 4 068 000 | 2 534 000 | 2 182 000 | 2 355 000 | 2 359 000 | 2 238 000 | 164 000 |
| Ärikasum | −8000 | −517 000 | −169 000 | −281 000 | −203 000 | −494 000 | −200 000 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −5000 | −521 000 | −171 000 | −283 000 | −211 000 | −507 000 | −242 000 |
| Aruande aasta kasum | −5000 | −521 000 | −171 000 | −283 000 | −211 000 | −507 000 | −242 000 |
| Tööjõukulud | 557 000 | 442 000 | 364 000 | 420 000 | 379 000 | 401 000 | 124 000 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 23 | 18 | 11 | 11 | 11 | 11 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 120 001 € väärtuses, 2 hankijalt (15.07.2024–27.09.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Taksoteenuse ostmine valitsemisalale | Siseministeerium | 120 000 € | 27.09.2024 |
| Anija valla erivajadustega laste õpilasliini Kehra-Tallinn-Kehra veoteenus | Anija Vallavalitsus | 1 € | 15.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: AS INF T
Ülevaade
AS INF T (registrikood 11425524) on aktsiaselts. Ettevõte kanti äriregistrisse 2007. aastal ja on registris olnud 19 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala sõitjate juhuvedu maanteel (EMTAK 49321).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 164 000 €, mis on 92,7% vähem kui aasta varem (2 238 000 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 41,4% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 242 000 €. Ettevõte on olnud kahjumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 4000 € ja omakapital 4000 € (100% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Nõukogusse kuulub 3 liiget. Ettevõtte ainus omanik on INFORTAR AS.
Tähelepanekud
Omakapital on alla poole osakapitalist (25 000 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 06.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.