Jolos OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 4 470 038 € | 34 | 269 205 € |
| 2026 II kv | 7 968 815 € | 122 | 253 523 € |
| 2026 I kv | 2 180 482 € | 60 | 177 336 € |
| 2025 IV kv | 2 005 065 € | 49 | 207 501 € |
| 2025 III kv | 1 416 404 € | 38 | 189 548 € |
| 2025 II kv | 4 852 822 € | 91 | 153 621 € |
| 2025 I kv | 3 114 056 € | 46 | 196 018 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 641 629 € (67% jaotatavast kasumist).
Lisaks vähenes omakapital 86 113 € võrra muul viisil kui jaotamata kasumi arvelt — nt osakapitali vähendamine, väljamakse muudest reservidest või reservi ümberhindlus. Avaandmetest ei selgu, kas see oli väljamakse omanikele.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 446 286 | 674 554 | 1 292 073 | 1 159 622 | 1 899 431 | 1 456 609 | 2 171 928 |
| Põhivara kokku | 44 336 | 34 121 | 151 036 | 289 029 | 791 053 | 819 157 | 270 359 |
| Vara kokku | 490 622 | 708 675 | 1 443 109 | 1 448 651 | 2 690 484 | 2 275 766 | 2 442 287 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 241 267 | 289 570 | 1 114 131 | 780 261 | 1 429 901 | 968 549 | 1 879 670 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 70 901 | 134 103 | 383 380 | 338 380 | 3730 |
| Kohustised kokku | 241 267 | 289 570 | 1 185 032 | 914 364 | 1 813 281 | 1 306 929 | 1 883 400 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 122 352 | 126 543 | −7002 | 55 715 | 104 731 | 156 290 | 316 952 |
| Aruandeaasta kasum | 124 191 | 289 750 | 262 267 | 468 316 | 762 216 | 802 291 | 317 792 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | −85 857 |
| Omakapital kokku | 249 355 | 419 105 | 258 077 | 534 287 | 877 203 | 968 837 | 558 887 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 2 899 832 | 2 527 066 | 4 737 156 | 8 866 130 | 9 750 159 | 13 323 668 | 12 714 211 |
| Ärikasum | 126 119 | 292 387 | 307 708 | 517 517 | 878 137 | 980 530 | 532 586 |
| EBITDA | 143 712 | 309 181 | 367 530 | 592 383 | 993 696 | 1 178 154 | 602 615 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 124 191 | 289 750 | 307 745 | 517 633 | 864 043 | 979 955 | 542 901 |
| Aruande aasta kasum | 124 191 | 289 750 | 262 267 | 468 316 | 762 216 | 802 291 | 317 792 |
| Tööjõukulud | 286 470 | 248 932 | 455 508 | 878 757 | 1 190 235 | 1 356 756 | 1 671 856 |
| Põhivara kulum | 17 593 | 16 794 | 59 822 | 74 866 | 115 559 | 197 624 | 70 029 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 9 | 10 | 14 | 20 | 26 | 24 | 26 |
| Arvutuslik dividend | — | 120 000 | 423 295 | 192 106 | 419 300 | 710 657 | 641 629 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 7 453 520 € väärtuses, 5 hankijalt (28.09.2023–18.09.2026).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Jolos OÜ
Ülevaade
Jolos OÜ (registrikood 11646604) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala konverentside ja messide korraldamine (EMTAK 82301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101298083).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 12 714 211 €, mis on 4,6% vähem kui aasta varem (13 323 668 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 27,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 317 792 € (2,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 26 (aasta varem 24). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 489 008 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2 442 287 € ja omakapital 558 887 € (22,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 4 470 038 €, mis on 216% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 34. Tööjõumakse tasuti kvartalis 269 205 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 4710 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 4 omanikku. Suurim osalus (45%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 09.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.