Verston Eesti OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 51 159 211 € | 379 | 2 348 501 € |
| 2026 II kv | 40 778 864 € | 370 | 1 960 187 € |
| 2026 I kv | 32 308 948 € | 360 | 1 820 423 € |
| 2025 IV kv | 49 838 705 € | 350 | 1 961 374 € |
| 2025 III kv | 35 318 327 € | 337 | 1 860 082 € |
| 2025 II kv | 19 808 682 € | 328 | 1 966 198 € |
| 2025 I kv | 14 048 327 € | 318 | 1 502 264 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 4 585 322 | 7 180 809 | 11 959 735 | — | — | 32 494 882 | — |
| Põhivara kokku | 3 589 230 | 3 863 734 | 23 419 640 | — | — | 40 675 273 | — |
| Vara kokku | 8 174 552 | 11 044 543 | 35 379 375 | 44 970 583 | 73 314 477 | 73 170 155 | 86 082 938 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 4 778 050 | 8 652 934 | 12 151 718 | — | — | 31 570 909 | — |
| Pikaajalised kohustised | 1 920 634 | 542 972 | 12 194 350 | — | — | 25 631 217 | — |
| Kohustised kokku | 6 698 684 | 9 195 906 | 24 346 068 | — | — | 57 202 126 | — |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | — | — | 2556 | — |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 119 058 | 1 473 056 | 1 845 825 | — | — | 14 387 120 | — |
| Aruandeaasta kasum | −646 002 | 372 769 | 9 184 670 | — | — | 1 578 097 | — |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | — | — | 256 | — |
| Omakapital kokku | 1 475 868 | 1 848 637 | 11 033 307 | — | — | 15 968 029 | — |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 23 211 992 | 24 321 744 | 69 474 389 | 77 988 876 | 89 645 564 | 75 402 159 | 115 191 307 |
| Ärikasum | −550 203 | 432 557 | 2 607 840 | — | — | 3 648 766 | — |
| EBITDA | 56 803 | 1 049 500 | 5 488 111 | — | — | 8 872 662 | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | −646 002 | 372 769 | 9 184 670 | — | — | 1 578 097 | — |
| Aruande aasta kasum | −646 002 | 372 769 | 9 184 670 | — | — | 1 578 097 | — |
| Tööjõukulud | 3 019 606 | 3 081 644 | 11 823 060 | — | — | 14 055 925 | — |
| Põhivara kulum | 607 006 | 616 943 | 2 880 271 | — | — | 5 223 896 | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 87 | 84 | 305 | 315 | 330 | 321 | 330 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
210 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 401 573 118 € väärtuses, 61 hankijalt (22.08.2022–13.10.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Valla kruusateede remont | Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus | 99 453 € | 13.10.2026 |
| Õppesõiduväljaku laiendamine | Viljandi Kutseõppekeskus | 74 517 € | 14.09.2026 |
| Tootmis- ja ladustusplatsi rekonstrueerimine | OÜ Oerzen | 206 277 € | 02.09.2026 |
| Ida-Harju hooldepiirkonna riigiteede korrashoid aastatel 2027-2031 | Transpordiamet | 14 420 993 € | 26.08.2026 |
| Riigitee 15 km 58,65-58,85 liikluse rahustamise koha ja km 59,04-59,44 jalg-ja jalgrattatee ehitus | Transpordiamet | 429 711 € | 25.08.2026 |
| Rapla valla pindamistööd 2026 · Teede ülepindamine | Rapla Vallavalitsus | 72 971 € | 24.08.2026 |
| Mustkatete rajamine Saarde valla teedele 2026 | Saarde Vallavalitsus | 61 727 € | 05.08.2026 |
| Rapla valla pindamistööd 2026 · Immutuskatte ehitamine koos pindamisega | Rapla Vallavalitsus | 468 430 € | 30.07.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Verston Eesti OÜ
Ülevaade
Verston Eesti OÜ (registrikood 11947047) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2010. aastal ja on registris olnud 16 aastat. Registrijärgne asukoht: Paide linn, Järva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala raudteede ja metroo ehitus (EMTAK 42121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101374059).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 115 191 307 €, mis on 52,8% rohkem kui aasta varem (75 402 159 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 30,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 1 578 097 € (2,1% müügitulust). Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 330 (aasta varem 321). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 349 065 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 73 170 155 € ja omakapital 15 968 029 € (21,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 51 159 211 €, mis on 44,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 379. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2 348 501 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3730 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 5 liiget. Ettevõtte ainus omanik on Verston Group OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.