KMaetTehnika OÜLikvideerimisel
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 II kv | 13 675 € | — | 1908 € |
| 2026 I kv | 85 787 € | — | 4010 € |
| 2025 IV kv | 117 022 € | 1 | 39 649 € |
| 2025 III kv | 185 873 € | 8 | 6624 € |
| 2025 II kv | 226 671 € | 8 | 12 204 € |
| 2025 I kv | 162 935 € | 8 | 17 759 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 94 309 | 93 645 | 111 961 | 128 515 | 94 030 | 114 497 |
| Põhivara kokku | 7913 | 6275 | 38 614 | 96 643 | 96 622 | 94 097 |
| Vara kokku | 102 222 | 99 920 | 150 575 | 225 158 | 190 652 | 208 594 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 22 557 | 18 195 | 50 652 | 92 524 | 152 341 | 157 526 |
| Pikaajalised kohustised | 17 133 | 13 353 | 0 | 26 974 | 24 322 | 19 890 |
| Kohustised kokku | 39 690 | 31 548 | 50 652 | 119 498 | 176 663 | 177 416 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 59 864 | 62 532 | 68 372 | 99 923 | 103 160 | 11 489 |
| Aruandeaasta kasum | 2668 | 5840 | 31 551 | 3237 | −91 671 | 17 189 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | — | — | — |
| Omakapital kokku | 62 532 | 68 372 | 99 923 | 105 660 | 13 989 | 31 178 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 148 082 | 103 099 | 269 657 | 493 638 | 431 175 | 708 244 |
| Ärikasum | 3372 | 10 192 | 38 615 | 9224 | −81 823 | 26 983 |
| EBITDA | 8355 | 13 924 | 39 810 | 20 393 | −60 828 | 51 758 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2668 | 5840 | 31 551 | 3237 | −91 671 | 17 189 |
| Aruande aasta kasum | 2668 | 5840 | 31 551 | 3237 | −91 671 | 17 189 |
| Tööjõukulud | 33 732 | 12 819 | 37 776 | 98 369 | 178 248 | 189 324 |
| Põhivara kulum | 4983 | 3732 | 1195 | 11 169 | 20 995 | 24 775 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 3 | 1 | 3 | 5 | 5 | 8 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi1 tähelepanek2 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 10 344 € väärtuses, 1 hankijalt (14.05.2024–14.05.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Heli ja valgustus Viljandi Hansapäevadele 2024 | Sakala Keskus | 10 344 € | 14.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: KMaetTehnika OÜ
Ülevaade
KMaetTehnika OÜ (registrikood 12147895) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal. Ettevõtte staatus registris: likvideerimisel. Registrijärgne asukoht: Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101738734).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 708 244 €, mis on 64,3% rohkem kui aasta varem (431 175 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 36,8% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 17 189 € (2,4% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 8 (aasta varem 5). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 88 531 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 208 594 € ja omakapital 31 178 € (14,9% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1470 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 II kv 13 675 €, mis on 94,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1908 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte ainus omanik on CompanySender OÜ.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 06.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 II kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.