Mantreco OÜPankrotis
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2023Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | — | — |
| 2026 II kv | 560 353 € | — | 1859 € |
| 2026 I kv | 679 551 € | 10 | 63 987 € |
| 2025 IV kv | 1 377 726 € | 20 | 58 366 € |
| 2025 III kv | 1 375 405 € | 18 | 77 969 € |
| 2025 II kv | 734 341 € | 12 | 94 718 € |
| 2025 I kv | 725 972 € | 17 | 227 979 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 198 409 € (27% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 889 661 | 1 060 520 | 1 606 768 | 1 637 455 | 2 094 068 |
| Põhivara kokku | 767 836 | 767 684 | 751 816 | 847 965 | 992 951 |
| Vara kokku | 1 657 497 | 1 828 204 | 2 358 584 | 2 485 420 | 3 087 019 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 1 105 708 | 958 229 | 1 754 047 | 1 571 903 | 2 429 436 |
| Pikaajalised kohustised | 349 255 | 316 905 | 97 354 | 188 856 | 174 558 |
| Kohustised kokku | 1 454 963 | 1 275 134 | 1 851 401 | 1 760 759 | 2 603 994 |
| Osakapital | 2556 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 189 471 | 169 979 | 461 756 | 325 267 | 523 752 |
| Aruandeaasta kasum | 10 507 | 380 591 | 42 927 | 396 894 | −43 227 |
| Omakapital kokku | 202 534 | 553 070 | 507 183 | 724 661 | 483 025 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 6 597 665 | 5 410 407 | 6 913 579 | 9 153 150 | 10 817 646 |
| Ärikasum | 90 144 | 396 325 | 68 250 | 436 756 | 32 146 |
| EBITDA | 140 517 | 459 942 | 138 326 | 510 401 | 122 720 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 78 077 | 385 286 | 57 578 | 429 893 | −2295 |
| Aruande aasta kasum | 10 507 | 380 591 | 42 927 | 396 894 | −43 227 |
| Tööjõukulud | 838 233 | 1 007 361 | 1 215 149 | 1 520 713 | 1 848 322 |
| Põhivara kulum | 50 373 | 63 617 | 70 076 | 73 645 | 90 574 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 28 | 25 | 36 | 32 | 38 |
| Arvutuslik dividend | — | 29 999 | 88 814 | 179 416 | 198 409 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused3 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
14 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 5 279 479 € väärtuses, 9 hankijalt (04.09.2023–03.07.2025). Lisaks 4 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Roomiksõidukite pesula projekteerimine ja ehitus | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 1 395 926 € | 03.07.2025 |
| Pisiremont- ja avariitööde tellimine Tallinna Linnavaraameti objektidele (raamhange) | Tallinna Linnavaraamet | kuni 4 000 000 € | 25.06.2025 |
| Tallinna Tehnikakõrgkooli peahoone aula rekonstrueerimine | Riigi Tugiteenuste Keskus | 391 432 € | 28.05.2025 |
| Kortermaja fassaadi osaline remont | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 76 231 € | 15.05.2025 |
| Paldiski lasteaed Sipsik rekonstrueerimise projekteerimis- ja ehitustööd 1. etapp | Lääne-Harju Vallavalitsus | 362 863 € | 14.04.2025 |
| Mänsaku 8 Tallinn Pääste voolikubaasi ehitus | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 179 680 € | 16.10.2024 |
| Punane tn 36 hoone 1. ja 2.korruse projekteerimine ja ehitamine | Tallinna Linnavaraamet | 1 082 801 € | 28.08.2024 |
| Tallinna Kiirabi Haabersti tugikeskuse remondi- ja sisustustööd | Tallinna Kiirabi | 181 625 € | 05.08.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Mantreco OÜ
Ülevaade
Mantreco OÜ (registrikood 12204558) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal. Ettevõtte staatus registris: pankrotis. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101566744).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023 oli müügitulu 10 817 646 €, mis on 18,2% rohkem kui aasta varem (9 153 150 €). Aastatel 2019–2023 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2023) seas. Majandusaasta 2023 lõppes kahjumiga 43 227 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2023 oli töötajaid 38 (aasta varem 32). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 284 675 €. Majandusaasta 2023 lõpus oli bilansimaht 3 087 019 € ja omakapital 483 025 € (15,6% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 3030 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023) esitati 03.08.2024. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.