Tekura Plase OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2023Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 | — |
| 2026 II kv | — | 1 | — |
| 2026 I kv | — | 1 | 1607 € |
| 2025 IV kv | 23 232 € | 1 | 5612 € |
| 2025 III kv | 173 942 € | 1 | 2482 € |
| 2025 II kv | 245 783 € | 1 | 4626 € |
| 2025 I kv | 171 623 € | 1 | 4100 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 134 999 € (71% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 76 343 | 50 279 | 91 840 | 54 983 | 74 833 |
| Põhivara kokku | 89 828 | 157 197 | 235 845 | 218 460 | 238 619 |
| Vara kokku | 166 171 | 207 476 | 327 685 | 273 443 | 313 452 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 30 769 | 8947 | 49 581 | 39 328 | 142 955 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 49 002 | 40 834 | 32 476 |
| Kohustised kokku | 30 769 | 8947 | 98 583 | 80 162 | 175 431 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 9803 | 81 059 | 128 019 | 97 792 | 55 782 |
| Aruandeaasta kasum | 123 099 | 114 970 | 98 583 | 92 989 | 79 739 |
| Omakapital kokku | 135 402 | 198 529 | 229 102 | 193 281 | 138 021 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 750 289 | 628 033 | 782 055 | 1 048 939 | 1 163 239 |
| Ärikasum | 132 610 | 125 146 | 111 707 | 121 063 | 88 618 |
| EBITDA | 134 504 | 133 892 | 127 809 | 140 906 | 110 058 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 132 619 | 125 173 | 111 083 | 119 762 | 86 251 |
| Aruande aasta kasum | 123 099 | 114 970 | 98 583 | 92 989 | 79 739 |
| Tööjõukulud | 228 019 | 9542 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 1894 | 8746 | 16 102 | 19 843 | 21 440 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 16 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 51 843 | 68 010 | 128 810 | 134 999 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (21.02.2024–14.04.2025). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Niitmise ja võsalõikuse raamleping 2025- 2027 | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 1 500 000 € | 14.04.2025 |
| Istutustööd Kagu piirkonnas 2024 · Lõuna - Valgamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 20 790 € | 21.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Tekura Plase OÜ
Ülevaade
Tekura Plase OÜ (registrikood 12207864) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023 oli müügitulu 1 163 239 €, mis on 10,9% rohkem kui aasta varem (1 048 939 €). Aastatel 2019–2023 on müügitulu kasvanud keskmiselt 11,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2023) seas. Majandusaasta 2023 puhaskasum oli 79 739 € (6,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2023 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2023 lõpus oli bilansimaht 313 452 € ja omakapital 138 021 € (44,0% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on City Advisory 17 LLC.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Viimane registrimuudatus: 30.09.2026. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023) esitati 26.07.2024. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.