Vario Estonia OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 301 258 € | 5 | 23 545 € |
| 2026 II kv | 373 478 € | 5 | 26 814 € |
| 2026 I kv | 1 312 419 € | 4 | 21 092 € |
| 2025 IV kv | 1 333 218 € | 4 | 20 134 € |
| 2025 III kv | 398 658 € | 5 | 19 008 € |
| 2025 II kv | 1 162 395 € | 4 | 22 808 € |
| 2025 I kv | 627 142 € | 4 | 14 408 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 314 672 € (99% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 452 992 | 308 200 | 807 475 | 1 003 135 | 790 122 | 694 617 | 974 774 |
| Põhivara kokku | 4193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 457 185 | 308 200 | 807 475 | 1 003 135 | 790 122 | 694 617 | 974 774 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 129 227 | 158 138 | 488 810 | 599 638 | 534 568 | 269 446 | 484 163 |
| Pikaajalised kohustised | 29 986 | 23 947 | 18 368 | 16 891 | 15 705 | 18 765 | 18 765 |
| Kohustised kokku | 159 213 | 182 085 | 507 178 | 616 529 | 550 273 | 288 211 | 502 928 |
| Osakapital | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 201 578 | 7972 | 36 115 | 210 297 | 6839 | 1163 | 1734 |
| Aruandeaasta kasum | 6394 | 28 143 | 174 182 | 86 309 | 143 010 | 315 243 | 380 112 |
| Reservid ja muu omakapital | 39 000 | 39 000 | 39 000 | 39 000 | 39 000 | 39 000 | 39 000 |
| Omakapital kokku | 297 972 | 126 115 | 300 297 | 386 606 | 239 849 | 406 406 | 471 846 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 843 069 | 1 019 952 | 1 325 930 | 1 165 392 | 1 585 892 | 1 801 140 | 2 459 214 |
| Ärikasum | 40 552 | 66 930 | 180 058 | 94 992 | 181 084 | 342 186 | 453 981 |
| EBITDA | 45 145 | 71 124 | 180 058 | 94 992 | 181 084 | 342 186 | 453 981 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 40 813 | 66 353 | 174 182 | 86 309 | 209 696 | 344 063 | 468 958 |
| Aruande aasta kasum | 6394 | 28 143 | 174 182 | 86 309 | 143 010 | 315 243 | 380 112 |
| Tööjõukulud | 84 051 | 132 232 | 182 398 | 159 062 | 261 126 | 122 973 | 162 813 |
| Põhivara kulum | 4593 | 4194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 200 000 | 0 | 0 | 289 767 | 148 686 | 314 672 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 273 814 € väärtuses, 1 hankijalt (18.08.2023–18.08.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tallinna Spordihalli (Herne 30) spordiinventari hankimine ja paigaldus · Jõusaali seadmed | Tallinna Linnavaraamet | 273 814 € | 18.08.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Vario Estonia OÜ
Ülevaade
Vario Estonia OÜ (registrikood 12222734) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala sporditarvete jaemüük (EMTAK 47631). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101513797).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 2 459 214 €, mis on 36,5% rohkem kui aasta varem (1 801 140 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 19,5% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 380 112 € (15,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 819 738 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 974 774 € ja omakapital 471 846 € (48,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 301 258 €, mis on 24,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 5. Tööjõumakse tasuti kvartalis 23 545 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on SIA Vario Fitness Equipment.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 16.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.