OÜ Rail Baltic EstoniaRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Selle näitaja kohta andmeid ei ole.
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 392 875 € | 173 | 1 144 547 € |
| 2026 II kv | 210 865 € | 164 | 1 804 356 € |
| 2026 I kv | 421 253 € | 165 | 1 062 549 € |
| 2025 IV kv | 9254 € | 159 | 1 090 682 € |
| 2025 III kv | 4455 € | 158 | 1 059 875 € |
| 2025 II kv | 2645 € | 146 | 972 634 € |
| 2025 I kv | 102 004 € | 139 | 1 375 497 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 † | 2023 † | 2024 | 2025 † | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 2 549 958 | 8 336 955 | 11 385 490 | 14 428 725 | 22 194 397 | 37 068 212 | 61 720 820 |
| Põhivara kokku | 5 452 396 | 20 062 878 | 28 465 379 | 60 254 528 | 101 263 593 | 212 128 796 | 417 155 332 |
| Vara kokku | 8 002 354 | 28 399 833 | 39 850 869 | 74 683 253 | 123 457 990 | 249 197 008 | 478 876 152 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1 206 667 | 9 179 911 | 8 950 914 | 12 277 739 | 28 208 442 | 49 364 489 | 72 218 145 |
| Pikaajalised kohustised | 182 105 | 599 365 | 432 309 | 665 617 | 1 172 308 | 1 840 351 | 4 538 938 |
| Kohustised kokku | 1 388 772 | 9 779 276 | 9 383 223 | 12 943 356 | 29 380 750 | 51 204 840 | 76 757 083 |
| Osakapital | 2505 | 2505 | 2507 | 2508 | 2508 | 2510 | 2511 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 1 385 317 | 7 624 729 | 19 052 161 | 47 511 381 | 79 848 724 | 176 763 652 |
| Aruandeaasta kasum | 1 385 317 | 12 006 975 | 11 614 652 | 28 459 471 | 32 337 343 | 96 914 928 | 200 126 901 |
| Reservid ja muu omakapital | 5 225 760 | 5 225 760 | 11 225 758 | 14 225 757 | 14 226 008 | 21 226 006 | 25 226 005 |
| Omakapital kokku | 6 613 582 | 18 620 557 | 30 467 646 | 61 739 897 | 94 077 240 | 197 992 168 | 402 119 069 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | — | — | — | — | — | — | — |
| Ärikasum | 1 757 300 | 11 917 803 | 11 696 519 | 28 413 702 | 32 429 833 | 96 575 332 | 199 695 456 |
| EBITDA | 1 758 100 | 11 921 691 | 11 700 407 | 28 427 430 | 32 571 416 | 96 823 653 | 200 047 131 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 385 317 | 12 006 975 | 11 614 652 | 28 459 471 | 32 337 343 | 96 914 928 | 200 126 901 |
| Aruande aasta kasum | 1 385 317 | 12 006 975 | 11 614 652 | 28 459 471 | 32 337 343 | 96 914 928 | 200 126 901 |
| Tööjõukulud | 1 011 665 | 1 083 313 | 1 937 298 | 2 676 347 | 3 871 407 | 6 497 671 | 9 308 010 |
| Põhivara kulum | 800 | 3888 | 3888 | 13 728 | 141 583 | 248 321 | 351 675 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 16 | 29 | 51 | 65 | 102 | 117 | 165 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null. † Märgitud aastate näitajad pärinevad PDF-kujul esitatud aruandest ja võivad olla puudulikud.
Riskid ja kohustusedKõik korras1 teadmiseks
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
Ettevõte on ise hankija: 136 hanget. Vaata hankeid →
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Rail Baltic Estonia
Ülevaade
OÜ Rail Baltic Estonia (registrikood 12734109) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101954107).
Majandustulemused
Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 200 126 901 €. Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 165 (aasta varem 117). Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 478 876 152 € ja omakapital 402 119 069 € (84,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 392 875 €, mis on 8719% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 173. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1 144 547 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3970 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Nõukogusse kuulub 4 liiget. Ettevõtte ainus omanik on KLIIMAMINISTEERIUM.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.