LUNA GROUP ESTONIA OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025/26Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2 166 310 € | 26 | 109 018 € |
| 2026 II kv | 2 887 726 € | 26 | 104 871 € |
| 2026 I kv | 2 235 746 € | 25 | 105 013 € |
| 2025 IV kv | 3 056 559 € | 25 | 108 494 € |
| 2025 III kv | 2 274 431 € | 24 | 106 445 € |
| 2025 II kv | 2 629 608 € | 25 | 113 623 € |
| 2025 I kv | 2 139 242 € | 25 | 113 934 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 1 298 000 € (81% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 3 066 914 | 3 636 070 | 4 090 876 | 3 735 747 | 2 954 530 | 3 388 115 | 2 863 826 |
| Põhivara kokku | 64 966 | 54 297 | 18 803 | 15 337 | 759 858 | 784 958 | 81 327 |
| Vara kokku | 3 131 880 | 3 690 367 | 4 109 679 | 3 751 084 | 3 714 388 | 4 173 073 | 2 945 153 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 844 229 | 927 907 | 941 232 | 1 104 492 | 731 549 | 780 883 | 890 370 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 323 000 |
| Kohustised kokku | 844 229 | 927 907 | 941 232 | 1 104 492 | 731 549 | 780 883 | 1 213 370 |
| Osakapital | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 51 458 | 503 040 | 977 849 | 583 836 | 861 981 | 1 198 228 | 309 579 |
| Aruandeaasta kasum | 451 582 | 474 809 | 405 987 | 278 145 | 336 247 | 409 351 | −362 407 |
| Reservid ja muu omakapital | 1 759 611 | 1 759 611 | 1 759 611 | 1 759 611 | 1 759 611 | 1 759 611 | 1 759 611 |
| Omakapital kokku | 2 287 651 | 2 762 460 | 3 168 447 | 2 646 592 | 2 982 839 | 3 392 190 | 1 731 783 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 7 849 908 | 8 406 733 | 8 208 497 | 8 429 773 | 6 833 041 | 6 616 546 | 6 370 844 |
| Ärikasum | 451 883 | 474 710 | 406 271 | 477 408 | 310 577 | 358 736 | −5303 |
| EBITDA | 484 738 | 509 948 | 443 515 | 494 246 | 321 857 | 372 927 | 23 663 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 451 582 | 474 809 | 405 987 | 478 145 | 336 247 | 409 351 | 3696 |
| Aruande aasta kasum | 451 582 | 474 809 | 405 987 | 278 145 | 336 247 | 409 351 | −362 407 |
| Tööjõukulud | 990 433 | 1 054 550 | 1 052 951 | 1 124 870 | 1 039 990 | 1 077 926 | 994 118 |
| Põhivara kulum | 32 855 | 35 238 | 37 244 | 16 838 | 11 280 | 14 191 | 28 966 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 31 | 30 | 31 | 31 | 28 | 27 | 25 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 800 000 | 0 | 0 | 1 298 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
11 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 763 484 € väärtuses, 7 hankijalt (20.05.2024–24.09.2026). Lisaks 5 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tööriiete ja isikukaitsevahendite ost | Kadrioru Park | 200 000 € | 24.09.2026 |
| Töörõivad ja isikukaitsevahendid · Isikukaitsevahendid | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 3 000 000 € | 22.12.2025 |
| Töörõivad ja isikukaitsevahendid · Tööriided, -jalatsid ja aksessuaarid | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 4 000 000 € | 22.12.2025 |
| Tööriiete ja isikukaitsevahendite ost 2025 – 2028 II | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 382 000 € | 30.10.2025 |
| Pussnoad | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 459 € | 30.09.2025 |
| Tööriiete ostmine · Saapad | Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet | kuni 6000 € | 11.06.2025 |
| Tööriiete ostmine · Turva- ja tööjalanõud | Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet | kuni 196 € | 26.05.2025 |
| Eriotstarbeliste riiete ja jalanõude ostmine · Töötunked, tööpüksid, tööpluusid, tööpusad, tööjoped, töösandaalid | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 48 525 € | 22.10.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: LUNA GROUP ESTONIA OÜ
Ülevaade
LUNA GROUP ESTONIA OÜ (registrikood 14576169) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala rõivaste ja jalatsite hulgimüük (EMTAK 4642). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102106718).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025/26 oli müügitulu 6 370 844 €, mis on 3,7% vähem kui aasta varem (6 616 546 €). Aastatel 2019/20–2025/26 on müügitulu vähenenud keskmiselt 3,4% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019/20–2025/26) seas. Majandusaasta 2025/26 lõppes kahjumiga 362 407 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025/26 oli töötajaid 25 (aasta varem 27). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 254 834 €. Majandusaasta 2025/26 lõpus oli bilansimaht 2 945 153 € ja omakapital 1 731 783 € (58,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2 166 310 €, mis on 4,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 26. Tööjõumakse tasuti kvartalis 109 018 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2590 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on PROF UNIT OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025/26) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.