GoFlow Group OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 902 526 € | 1 | 7878 € |
| 2026 II kv | 1 023 033 € | 1 | 7621 € |
| 2026 I kv | 286 808 € | 1 | 7778 € |
| 2025 IV kv | 456 213 € | 1 | 8090 € |
| 2025 III kv | 163 636 € | 1 | 8090 € |
| 2025 II kv | 136 774 € | 1 | 8090 € |
| 2025 I kv | 216 278 € | 1 | 3691 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 20 001 € (12% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 32 195 | 92 512 | 28 422 | 49 762 | 38 239 | 331 216 | 270 753 |
| Põhivara kokku | — | 14 107 | 62 001 | 86 045 | 132 596 | 61 409 | 118 001 |
| Vara kokku | 32 195 | 106 619 | 90 423 | 135 807 | 170 835 | 392 625 | 388 754 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5105 | 44 682 | 1924 | 14 321 | 10 338 | 227 884 | 129 031 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 30 396 |
| Kohustised kokku | 5105 | 44 682 | 1924 | 14 321 | 10 338 | 227 884 | 159 427 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 4590 | 55 136 | 85 998 | 92 969 | 116 308 | 141 990 |
| Aruandeaasta kasum | 24 590 | 54 847 | 30 863 | 32 988 | 64 778 | 45 683 | 84 587 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | — | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 27 090 | 61 937 | 88 499 | 121 486 | 160 497 | 164 741 | 229 327 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 62 254 | 649 116 | 408 779 | 697 301 | 726 485 | 825 079 | 1 023 319 |
| Ärikasum | 24 590 | 54 592 | 28 163 | 44 569 | 37 468 | 52 714 | 88 015 |
| EBITDA | — | — | 28 352 | 45 005 | 38 092 | 53 581 | 95 933 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 24 590 | 59 847 | 31 615 | 33 000 | 70 625 | 55 168 | 91 533 |
| Aruande aasta kasum | 24 590 | 54 847 | 30 863 | 32 988 | 64 778 | 45 683 | 84 587 |
| Tööjõukulud | 3393 | 9330 | 11 205 | 9839 | 13 232 | 12 784 | 71 803 |
| Põhivara kulum | — | — | 189 | 436 | 624 | 867 | 7918 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 20 000 | 4301 | 0 | 25 767 | 41 439 | 20 001 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
8 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 3 852 274 € väärtuses, 2 hankijalt (30.01.2024–16.02.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Vahetrafo 20/10kV 2.5MVA ost | Elektrilevi OÜ | 56 614 € | 16.02.2026 |
| Taebla 110kV alajaamas omatarbe alalisvoolu- ja vahelduvvoolukeskuse uuendamine ning liitumiskilbi paigaldus (TC0697, LC3549) | Elektrilevi OÜ | 129 770 € | 25.11.2025 |
| Valga 110 kV AJ releekaitse ja automaatika renoveerimine | Elering AS | 437 675 € | 25.07.2025 |
| Taebla 110kV alajaama renoveerimine läbijooksvaks alajaamaks | Elering AS | 2 384 000 € | 15.04.2025 |
| Vahetrafo 2,5 MVA 22/11 kV ostmine (LC1075) | Elektrilevi OÜ | 32 244 € | 08.11.2024 |
| 400 kVA trafode ostmine pakk 7 (IK1609) | Elektrilevi OÜ | 417 792 € | 21.06.2024 |
| 160 kVA jaotustrafode ostmine (IK1609) | Elektrilevi OÜ | 224 409 € | 15.02.2024 |
| 50 kVA mastitrafode ostmine (IK1609) | Elektrilevi OÜ | 169 770 € | 30.01.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: GoFlow Group OÜ
Ülevaade
GoFlow Group OÜ (registrikood 14721542) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Järveküla, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektriinstallatsioon (EMTAK 4321). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102157864).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 023 319 €, mis on 24,0% rohkem kui aasta varem (825 079 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 59,5% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 84 587 € (8,3% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 1 023 319 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 388 754 € ja omakapital 229 327 € (59,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 902 526 €, mis on 452% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 7878 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 4690 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 18.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (984500775B3CCZ56HA33) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.