Mäe Põldur OÜRegistrisse kantud

16219835OsaühingAsutatud 2021

Majandusnäitajad

65 254 €−22,1%
Käive 2025
+17,1%
Keskmine kasv aastas 2021–2025
050 tuh100 tuh150 tuh200 tuh20212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0100 tuh200 tuh20212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv9050 €—0 €
2026 II kv41 472 €—0 €
2026 I kv8949 €—0 €
2025 IV kv36 019 €—0 €
2025 III kv11 711 €—0 €
2025 II kv3811 €—0 €
2025 I kv7765 €—0 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2021–2025
20212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku11 52639 38075 63496 176162 976
Põhivara kokku—81 75576 15942 70432 400
Vara kokku11 526121 135151 793138 880195 376
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised—30 04373 06166 093126 732
Pikaajalised kohustised—51 64036 31430 25327 358
Kohustised kokku—81 683109 37596 346154 090
Osakapital25002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum—11 33639 26242 22842 343
Aruandeaasta kasum11 33627 9262966116−1247
Reservid ja muu omakapital—−2310−2310−2310−2310
Omakapital kokku11 52639 45242 41842 53441 286
Kasumiaruanne
Müügitulu34 692149 159176 65383 79765 254
Ärikasum15 26028 979851616 8067054
EBITDA—30 81416 11122 05312 117
Kasum enne tulumaksustamist11 33627 9262966116−1247
Aruande aasta kasum11 33627 9262966116−1247
Tööjõukulud0004570
Põhivara kulum—1835759552475063
Muud näitajad
Töötajaid00000
Arvutuslik dividend——000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Mäe Põldur OÜ1Mait Poolak
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

2 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 208 € väärtuses, 1 hankijalt (15.11.2023–28.10.2025).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Lumetõrje teostamine Setomaa vallas aastatel 2025-2027 · Osa 8 Võõpsu ja Lüübnitsa piirkondSetomaa Vallavalitsus69 €28.10.2025
Lumetõrje teostamine Setomaa vallas aastatel 2025-2027 · Osa 4 Treski ja Tonja piirkondSetomaa Vallavalitsus69 €28.10.2025
Lumetõrje teostamine Setomaa vallas aastatel 2023-2025 · Osa 8 Võõpsu ja Lüübnitsa piirkondSetomaa Vallavalitsus70 €15.11.2023

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Mäe Põldur OÜ

Ülevaade

Mäe Põldur OÜ (registrikood 16219835) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Mikitamäe küla, Setomaa vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102368527).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 65 254 €, mis on 22,1% vähem kui aasta varem (83 797 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 17,1% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 1247 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 195 376 € ja omakapital 41 286 € (21,1% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 9050 €, mis on 22,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted