Fox Infra OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 791 983 € | 7 | 28 224 € |
| 2026 II kv | 279 559 € | 7 | 8913 € |
| 2026 I kv | 4485 € | 1 | 0 € |
| 2025 IV kv | 98 691 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 44 000 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 3191 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 0 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 163 567 | 131 243 | 134 161 | 180 792 |
| Põhivara kokku | — | 2613 | 1973 | 0 |
| Vara kokku | 163 567 | 133 856 | 136 134 | 180 792 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 116 780 | 39 506 | 39 505 | 41 601 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 116 780 | 39 506 | 39 505 | 41 601 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 46 787 | 94 350 | 96 629 |
| Aruandeaasta kasum | 46 787 | 47 563 | 2279 | 42 562 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 46 787 | 94 350 | 96 629 | 139 191 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 126 694 | 209 338 | 25 800 | 147 622 |
| Ärikasum | 46 787 | 47 554 | 681 | 41 818 |
| EBITDA | — | 48 141 | 1321 | 42 191 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 46 787 | 47 563 | 2279 | 42 562 |
| Aruande aasta kasum | 46 787 | 47 563 | 2279 | 42 562 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | 587 | 640 | 373 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
12 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 1 890 425 € väärtuses, 10 hankijalt (29.02.2024–23.09.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kingu tn teepeenra laiendus | Põltsamaa Vallavalitsus | 18 996 € | 23.09.2026 |
| Kadrioru koerteväljaku ehitus (I etapp) | Tallinna Kesklinna Valitsus | 236 913 € | 15.09.2026 |
| Jalg- ja jalgrattatee ning tänava valgustuse rajamine Tehase tee, Raasiku | Raasiku Vallavalitsus | 111 260 € | 17.08.2026 |
| Jugapuu (Kesktee 65) mänguväljaku rekonstrueerimine | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet | 203 483 € | 31.07.2026 |
| Gaasipaigaldisele juurdepääsutee rajamine | Elering AS | 97 000 € | 09.07.2026 |
| Vaida külaplatsi ehitus - etapp 2 | Rae Vallavalitsus | 40 543 € | 02.07.2026 |
| Raasiku valla jäätmejaama laiendamine | Raasiku Vallavalitsus | 234 000 € | 09.06.2026 |
| Riigitee nr 17 Keila-Haapsalu tee km 6,55-6,8 Lehola bussipeatuste liiklusohtliku koha likvideerimine ja km 13,59-14,3 teeületuskohtade ning jalgteeühenduste ehitamine | Transpordiamet | 428 000 € | 14.05.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Fox Infra OÜ
Ülevaade
Fox Infra OÜ (registrikood 16561060) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Pajusi küla, Põltsamaa vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata rajatiste ehitus (EMTAK 42991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102527902).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 147 622 €, mis on 472% rohkem kui aasta varem (25 800 €). Aastatel 2022–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 5,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 42 562 € (28,8% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 180 792 € ja omakapital 139 191 € (77,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 791 983 €, mis on 1700% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 7. Tööjõumakse tasuti kvartalis 28 224 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2500 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Viimane registrimuudatus: 21.09.2026. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.