Duuabl Works OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 94 900 € | 1 | 1287 € |
| 2026 II kv | 220 613 € | 1 | 1819 € |
| 2026 I kv | 208 660 € | 1 | 1973 € |
| 2025 IV kv | 193 003 € | 1 | 2281 € |
| 2025 III kv | 239 944 € | 1 | 2281 € |
| 2025 II kv | 141 870 € | 1 | 2281 € |
| 2025 I kv | 220 197 € | 1 | 2219 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2022/23 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 238 618 | 295 023 | 209 295 |
| Põhivara kokku | — | 1582 | 1582 |
| Vara kokku | 238 618 | 296 605 | 210 877 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 226 763 | 206 084 | 165 120 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 226 763 | 206 084 | 165 120 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 9355 | 88 021 |
| Aruandeaasta kasum | 9355 | 78 666 | −44 764 |
| Omakapital kokku | 11 855 | 90 521 | 45 757 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 583 140 | 718 239 | 742 876 |
| Ärikasum | 17 830 | 90 411 | −4046 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9355 | 78 666 | −44 764 |
| Aruande aasta kasum | 9355 | 78 666 | −44 764 |
| Tööjõukulud | 50 033 | 35 275 | 21 328 |
| Põhivara kulum | — | — | — |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 49 820 € väärtuses, 4 hankijalt (05.06.2024–13.01.2026). Lisaks 5 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Remonttööde raamhange | Tallinna Linnavaraamet | kuni 20 000 000 € | 13.01.2026 |
| Üldehitus- ja siseviimistlustööde tellimine | Tallinna Ülikool | kuni 300 000 € | 03.07.2025 |
| Ehitus- ja remonttööde raamhange 2024-2028 · ühispakkumus | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | kuni 100 000 000 € | 25.09.2024 |
| Tallinna linna omandis oleva kinnisvara remonttööde raamhange · ühispakkumus | Tallinna Linnavaraamet | kuni 8 000 000 € | 11.07.2024 |
| Tallinna Rabarübliku lasteaed (Raba 10) garantiitööd · ühispakkumus | Tallinna Linnavaraamet | 49 820 € | 10.07.2024 |
| Üldehitustööd · ühispakkumus | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | kuni 5 600 000 € | 05.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Duuabl Works OÜ
Ülevaade
Duuabl Works OÜ (registrikood 16579953) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (EMTAK 43351). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102537811).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 742 876 €, mis on 3,4% rohkem kui aasta varem (718 239 €). Aastatel 2022/23–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 12,9% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 44 764 €. Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 742 876 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 210 877 € ja omakapital 45 757 € (21,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 94 900 €, mis on 60,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1287 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 940 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub ettevõttele Firmitas OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.