Osaühing Sven T.Registrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 55 696 € | 1 | 1752 € |
| 2026 II kv | 30 145 € | 1 | 1480 € |
| 2026 I kv | 7600 € | 1 | 1344 € |
| 2025 IV kv | 6900 € | 1 | 1344 € |
| 2025 III kv | 6723 € | 1 | 1344 € |
| 2025 II kv | 5761 € | 1 | 1344 € |
| 2025 I kv | 4860 € | 1 | 1307 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 25 526 | 57 082 | 81 927 | 85 522 | 31 324 | 3755 | 3583 |
| Põhivara kokku | 20 371 | 25 993 | 27 615 | 33 895 | 43 676 | 32 683 | 18 254 |
| Vara kokku | 45 897 | 83 075 | 109 542 | 119 417 | 75 000 | 36 438 | 21 837 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5630 | 2975 | 6079 | 5085 | 861 | 1456 | 1917 |
| Pikaajalised kohustised | 10 310 | 10 310 | 8205 | 6080 | 3750 | 1396 | 0 |
| Kohustised kokku | 15 940 | 13 285 | 14 284 | 11 165 | 4611 | 2852 | 1917 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 12 002 | 26 955 | 66 978 | 92 446 | 105 440 | 67 577 | 30 774 |
| Aruandeaasta kasum | 15 143 | 40 023 | 25 468 | 12 994 | −37 863 | −36 803 | −13 666 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 29 957 | 69 790 | 95 258 | 108 252 | 70 389 | 33 586 | 19 920 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 68 272 | 128 476 | 179 726 | 153 642 | 67 720 | 16 936 | 25 661 |
| Ärikasum | 15 284 | 40 881 | 25 506 | 13 615 | −37 888 | −36 608 | −17 641 |
| EBITDA | 15 786 | 43 141 | 30 127 | 19 453 | −29 383 | −28 211 | −10 375 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 15 143 | 40 023 | 25 468 | 12 994 | −37 863 | −36 803 | −13 666 |
| Aruande aasta kasum | 15 143 | 40 023 | 25 468 | 12 994 | −37 863 | −36 803 | −13 666 |
| Tööjõukulud | 8670 | 18 113 | 18 113 | 18 113 | 16 378 | 13 462 | 14 427 |
| Põhivara kulum | 502 | 2260 | 4621 | 5838 | 8505 | 8397 | 7266 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (02.04.2026–02.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Esemepärandi digiteerimise teenuse ostmine · ühispakkumus | Eesti Rahva Muuseum | 573 000 € | 02.04.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Sven T.
Ülevaade
Osaühing Sven T. (registrikood 10102575) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Keila linn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala fotograafia (EMTAK 74201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100428537).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 25 661 €, mis on 51,5% rohkem kui aasta varem (16 936 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 15,0% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 13 666 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 25 661 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 21 837 € ja omakapital 19 920 € (91,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 55 696 €, mis on 728% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1752 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1210 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 04.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.