osaühing HM MetsRegistrisse kantud

10131536OsaühingAsutatud 1996

Majandusnäitajad

12 007 €−3,7%
Käive 2025
−21,8%
Keskmine muutus aastas 2019–2025
020 tuh40 tuh60 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
020 tuh40 tuh60 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv1300 €1477 €
2026 II kv928 €1409 €
2026 I kv6530 €1375 €
2025 IV kv745 €1499 €
2025 III kv2110 €1250 €
2025 II kv5561 €1125 €
2025 I kv4320 €1356 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku39 69723 19336 63827 37518 11710 23910 934
Põhivara kokku10 85117 69114 65111 61211 08311 9088360
Vara kokku50 54840 88451 28938 98729 20022 14719 294
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised88511324301294154610 64917 958
Pikaajalised kohustised2247224722470———
Kohustised kokku3132337926771294154610 64917 958
Osakapital2556255625562556255625562556
Eelmiste perioodide jaotamata kasum362644 60134 69345 80034 88124 8428443
Aruandeaasta kasum19 657−991211 107−10 918−10 039−16 157−11 919
Reservid ja muu omakapital21 5772602562552562572256
Omakapital kokku47 41637 50548 61237 69327 65411 4981336
Kasumiaruanne
Müügitulu52 63817 91148 03542 09017 80412 46612 007
Ärikasum19 657−991211 104−10 921−10 042−16 157−11 919
EBITDA19 657−991214 143—−7646−13 010−10 709
Kasum enne tulumaksustamist19 657−991211 107−10 918−10 039−16 157−11 919
Aruande aasta kasum19 657−991211 107−10 918−10 039−16 157−11 919
Tööjõukulud97419955995512 04212 04212 9259149
Põhivara kulum003039—239631471210
Muud näitajad
Töötajaid1111111
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%osaühing HM MetsToomas Troska
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 79 € väärtuses, 1 hankijalt (22.08.2025–22.08.2025).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Lumetõrje Häädemeeste valla teedel 2025-2028 · X osa - Häädemeeste kõnniteed ja parkladHäädemeeste Vallavalitsus79 €22.08.2025

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: osaühing HM Mets

Ülevaade

Osaühing HM Mets (registrikood 10131536) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1996. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Häädemeeste alevik, Häädemeeste vald, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga (EMTAK 43991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100134135).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 12 007 €, mis on 3,7% vähem kui aasta varem (12 466 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 21,8% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 11 919 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 12 007 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 19 294 € ja omakapital 1336 € (6,9% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1300 €, mis on 38,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 477 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 480 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 21.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted