Osaühing TERTIUSRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 49 641 € | 1 | 1607 € |
| 2026 II kv | 10 986 € | 1 | 1618 € |
| 2026 I kv | 32 746 € | 1 | 1618 € |
| 2025 IV kv | 24 931 € | 1 | 1618 € |
| 2025 III kv | 27 411 € | 1 | 1618 € |
| 2025 II kv | 31 396 € | 1 | 1618 € |
| 2025 I kv | 28 636 € | 1 | 1560 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 1 853 836 | 1 728 817 | 1 772 304 | 1 224 875 | 1 182 134 | 1 096 142 | 1 193 231 |
| Põhivara kokku | 285 197 | 307 857 | 574 761 | 1 007 942 | 946 412 | 928 922 | 896 210 |
| Vara kokku | 2 139 033 | 2 036 674 | 2 347 065 | 2 232 817 | 2 128 546 | 2 025 064 | 2 089 441 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 656 630 | 331 263 | 60 131 | 37 378 | 45 436 | 38 696 | 16 048 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 78 655 | 54 594 | 30 604 | 4475 | 0 |
| Kohustised kokku | 656 630 | 331 263 | 138 786 | 91 972 | 76 040 | 43 171 | 16 048 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 926 489 | 1 359 527 | 1 616 407 | 2 108 893 | 1 982 969 | 1 904 629 | 1 979 107 |
| Aruandeaasta kasum | 553 038 | 343 008 | 588 996 | 29 076 | 66 661 | 74 388 | 91 410 |
| Reservid ja muu omakapital | 320 | 320 | 320 | 320 | 320 | 320 | 320 |
| Omakapital kokku | 1 482 403 | 1 705 411 | 2 208 279 | 2 140 845 | 2 052 506 | 1 981 893 | 2 073 393 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 2 615 637 | 1 598 549 | 1 180 908 | 330 000 | 299 753 | 202 608 | 107 096 |
| Ärikasum | 544 041 | 367 034 | 441 935 | 80 930 | 73 305 | 3159 | −84 310 |
| EBITDA | 550 003 | 378 691 | 471 121 | 142 647 | 142 550 | 75 266 | −14 899 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 589 085 | 373 031 | 602 999 | 44 968 | 105 548 | 74 388 | 91 410 |
| Aruande aasta kasum | 553 038 | 343 008 | 588 996 | 29 076 | 66 661 | 74 388 | 91 410 |
| Tööjõukulud | 53 196 | 15 858 | 14 628 | 5986 | 6662 | 6662 | 6978 |
| Põhivara kulum | 5962 | 11 657 | 29 186 | 61 717 | 69 245 | 72 107 | 69 411 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 120 000 | 86 128 | 96 510 | 155 000 | 145 001 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 292 000 € väärtuses, 1 hankijalt (14.12.2025–14.12.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Traumatoloogia ja ortopeedia metallosteosünteesi vahendid · Kanüleeritud säsiluu kruvid | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla | 30 000 € | 14.12.2025 |
| Traumatoloogia ja ortopeedia metallosteosünteesi vahendid · Kirschneri vardad ja traat | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla | 80 000 € | 14.12.2025 |
| Traumatoloogia ja ortopeedia metallosteosünteesi vahendid · Reieluu ja sääreluu 4.0-6.0mm diameetriga kruvidega plaatosteosünteesi komplekt | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla | 100 000 € | 14.12.2025 |
| Traumatoloogia ja ortopeedia metallosteosünteesi vahendid · Rangluu plaatosteosünteesi vahendid 2.5-3.5mm kruvidega kasutamiseks | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla | 82 000 € | 14.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Osaühing TERTIUS
Ülevaade
Osaühing TERTIUS (registrikood 10213406) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100665565).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 107 096 €, mis on 47,1% vähem kui aasta varem (202 608 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 41,3% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 91 410 € (85,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 107 096 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2 089 441 € ja omakapital 2 073 393 € (99,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 49 641 €, mis on 81,1% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1607 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1120 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (2549000WRRWNRWZ49T24) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.