Osaühing RAPLA HOONE GruppRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 50 901 € | 5 | 6368 € |
| 2026 II kv | 54 252 € | 5 | 6171 € |
| 2026 I kv | 51 502 € | 5 | 5865 € |
| 2025 IV kv | 52 907 € | 5 | 6028 € |
| 2025 III kv | 55 106 € | 5 | 5946 € |
| 2025 II kv | 59 773 € | 5 | 5946 € |
| 2025 I kv | 48 920 € | 5 | 5728 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 69 953 | 77 495 | 180 259 | 156 397 | 51 122 | 81 994 | 124 482 |
| Põhivara kokku | 338 855 | 334 769 | 332 238 | 362 971 | 500 225 | 497 886 | 493 117 |
| Vara kokku | 408 808 | 412 264 | 512 497 | 519 368 | 551 347 | 579 880 | 617 599 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 7727 | 7017 | 5749 | 9054 | 12 324 | 7427 | 9672 |
| Pikaajalised kohustised | 48 277 | 10 000 | 55 084 | 35 092 | 29 875 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 56 004 | 17 017 | 60 833 | 44 146 | 42 199 | 7427 | 9672 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 318 061 | 348 241 | 390 684 | 447 101 | 470 659 | 504 585 | 567 890 |
| Aruandeaasta kasum | 30 180 | 42 443 | 56 417 | 23 558 | 33 926 | 63 305 | 35 474 |
| Reservid ja muu omakapital | 2007 | 2007 | 2007 | 2007 | 2007 | 2007 | 2007 |
| Omakapital kokku | 352 804 | 395 247 | 451 664 | 475 222 | 509 148 | 572 453 | 607 927 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 125 175 | 150 044 | 164 144 | 183 199 | 191 203 | 188 090 | 220 242 |
| Ärikasum | 30 177 | 42 436 | 56 903 | 25 305 | 36 750 | 64 180 | 35 425 |
| EBITDA | 34 263 | 46 522 | 60 989 | 29 391 | 38 901 | 66 518 | 58 194 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 30 180 | 42 443 | 56 417 | 23 558 | 33 926 | 63 305 | 35 474 |
| Aruande aasta kasum | 30 180 | 42 443 | 56 417 | 23 558 | 33 926 | 63 305 | 35 474 |
| Tööjõukulud | 34 834 | 30 587 | 38 134 | 51 401 | 61 647 | 52 421 | 71 320 |
| Põhivara kulum | 4086 | 4086 | 4086 | 4086 | 2151 | 2338 | 22 769 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 5 | 4 | 3 | 4 | 5 | 4 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 9600 € väärtuses, 1 hankijalt (17.06.2025–17.06.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Autopesuteenuse tellimine Siseministeeriumi valitsemisalale · Sõiduautode ja maasturite/väikebusside käsitsi välipesu ja sisepuhastus Raplas | Politsei- ja Piirivalveamet | 9600 € | 17.06.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing RAPLA HOONE Grupp
Ülevaade
Osaühing RAPLA HOONE Grupp (registrikood 10343646) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Rapla linn, Rapla vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100479175).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 220 242 €, mis on 17,1% rohkem kui aasta varem (188 090 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 9,9% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 35 474 € (16,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 5 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 44 048 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 617 599 € ja omakapital 607 927 € (98,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 50 901 €, mis on 7,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 5. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6368 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 930 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 12.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.