osaühing AGLESRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 30 886 € | — | — |
| 2026 II kv | 6465 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 39 244 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 3849 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 2735 € | — | — |
| 2025 II kv | 4942 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 27 486 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 31 317 | 21 006 | 47 111 | 49 719 | 54 635 | 44 245 | 51 853 |
| Põhivara kokku | 59 317 | 59 317 | 53 196 | 124 843 | 110 368 | 103 131 | 99 059 |
| Vara kokku | 90 634 | 80 323 | 100 307 | 174 562 | 165 003 | 147 376 | 150 912 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 8547 | 9074 | 12 281 | 17 280 | 13 972 | 15 415 | 23 178 |
| Pikaajalised kohustised | 19 976 | 14 692 | 9287 | 75 766 | 67 371 | 58 872 | 50 267 |
| Kohustised kokku | 28 523 | 23 766 | 21 568 | 93 046 | 81 343 | 74 287 | 73 445 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 55 064 | 59 229 | 53 676 | 75 857 | 78 635 | 80 779 | 70 208 |
| Aruandeaasta kasum | 4165 | −5554 | 22 182 | 2778 | 2144 | −10 571 | 4378 |
| Reservid ja muu omakapital | 326 | 326 | 325 | 325 | 325 | 325 | 325 |
| Omakapital kokku | 62 111 | 56 557 | 78 739 | 81 516 | 83 660 | 73 089 | 77 467 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 22 581 | 3698 | 48 082 | 48 976 | 41 425 | 23 204 | 50 596 |
| Ärikasum | 4369 | −5027 | 22 570 | 4204 | 6815 | −6890 | 6886 |
| EBITDA | 4369 | — | 29 712 | 17 174 | 21 290 | 347 | 10 958 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4165 | −5554 | 22 182 | 2778 | 2144 | −10 571 | 4378 |
| Aruande aasta kasum | 4165 | −5554 | 22 182 | 2778 | 2144 | −10 571 | 4378 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 700 | 502 | 696 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 0 | — | 7142 | 12 970 | 14 475 | 7237 | 4072 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 55 071 € väärtuses, 1 hankijalt (16.12.2024–16.12.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Talihooldustööde teostamine Otepää valla teedel ja tänavatel 2024 - 2027 · Piirkond 3 - Otepää linn · ühispakkumus | Otepää Vallavalitsus | 55 071 € | 16.12.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: osaühing AGLES
Ülevaade
Osaühing AGLES (registrikood 10355030) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Valga linn, Valga vald, Valga maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu puhastustegevus (EMTAK 81231). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100493944).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 50 596 €, mis on 118% rohkem kui aasta varem (23 204 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 14,4% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 4378 € (8,7% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 150 912 € ja omakapital 77 467 € (51,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 30 886 €, mis on 1029% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.