Osaühing Atsi RehvidRegistrisse kantud

10357720OsaühingAsutatud 1997

Majandusnäitajad

80 822 €−15,3%
Käive 2025
+5,9%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
025 tuh50 tuh75 tuh100 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
020 tuh40 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv11 591 €21815 €
2026 II kv19 781 €21893 €
2026 I kv12 506 €21847 €
2025 IV kv24 535 €21495 €
2025 III kv13 893 €22784 €
2025 II kv26 977 €32323 €
2025 I kv16 705 €31774 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku2813253645234675340233123561
Põhivara kokku5701456311 61424 90926 55027 18128 929
Vara kokku8514709916 13729 58429 95230 49332 490
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised44544320808714 85310 95611 65615 389
Pikaajalised kohustised12000470010 80010 80010 8008800
Kohustised kokku5654432012 78725 65321 75622 45624 189
Osakapital2556255625562556255625562556
Eelmiste perioodide jaotamata kasum99148−34538111953845225
Aruandeaasta kasum−943−815725814265−159264
Reservid ja muu omakapital256256256256256256256
Omakapital kokku2860277933503931819680378301
Kasumiaruanne
Müügitulu57 17758 96175 62775 75995 15095 38880 822
Ärikasum−943−815725814265−159264
EBITDA163310571411986526310101595
Kasum enne tulumaksustamist−943−815725814265−159264
Aruande aasta kasum−943−815725814265−159264
Tööjõukulud18 74025 29626 92025 14431 40230 96027 700
Põhivara kulum2576113883940599811691331
Muud näitajad
Töötajaid1112221
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%Osaühing Atsi RehvidPeeter Treial
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (07.01.2026–07.01.2026).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Sõidukite remont, hooldus ja tarvikud II (Keskkonnaamet) · Viljandi · ühispakkumusRiigi Tugiteenuste Keskus10 000 €07.01.2026

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Osaühing Atsi Rehvid

Ülevaade

Osaühing Atsi Rehvid (registrikood 10357720) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Viljandi linn, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus (EMTAK 33171). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100230754).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 80 822 €, mis on 15,3% vähem kui aasta varem (95 388 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 5,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 264 € (0,3% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 80 822 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 32 490 € ja omakapital 8301 € (25,5% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 11 591 €, mis on 16,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1815 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 730 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted