Osaühing TeldaRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 43 711 € | 1 | 1492 € |
| 2026 II kv | 7718 € | 1 | 1347 € |
| 2026 I kv | 17 310 € | 1 | 1378 € |
| 2025 IV kv | 21 844 € | 1 | 2417 € |
| 2025 III kv | 21 066 € | 2 | 2417 € |
| 2025 II kv | 6946 € | 2 | 2417 € |
| 2025 I kv | 42 094 € | 2 | 2256 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 103 535 | 122 835 | 43 038 | 59 295 | 68 185 | 75 580 | 49 316 |
| Põhivara kokku | 23 976 | 18 930 | 111 129 | 113 465 | 106 421 | 95 874 | 84 434 |
| Vara kokku | 127 511 | 141 765 | 154 167 | 172 760 | 174 606 | 171 454 | 133 750 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 7721 | 11 165 | 17 023 | 23 815 | 14 462 | 6404 | 2891 |
| Pikaajalised kohustised | 4000 | 0 | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 11 721 | 11 165 | 17 023 | 23 815 | 14 462 | 6404 | 2891 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 95 743 | 112 978 | 127 788 | 134 332 | 146 133 | 157 332 | 162 089 |
| Aruandeaasta kasum | 17 235 | 14 810 | 6544 | 11 801 | 11 199 | 4906 | −34 042 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 115 790 | 130 600 | 137 144 | 148 945 | 160 144 | 165 050 | 130 859 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 157 208 | 163 213 | 167 864 | 253 780 | 188 521 | 200 585 | 75 036 |
| Ärikasum | 17 226 | 14 803 | 6541 | 11 798 | 11 195 | 4889 | −34 045 |
| EBITDA | 22 102 | 19 849 | 14 720 | 21 268 | 21 963 | 16 311 | −22 605 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 17 235 | 14 810 | 6544 | 11 801 | 11 199 | 4906 | −34 042 |
| Aruande aasta kasum | 17 235 | 14 810 | 6544 | 11 801 | 11 199 | 4906 | −34 042 |
| Tööjõukulud | 14 871 | 14 782 | 12 584 | 26 594 | 22 515 | 24 107 | 26 205 |
| Põhivara kulum | 4876 | 5046 | 8179 | 9470 | 10 768 | 11 422 | 11 440 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (23.10.2025–23.10.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Esitlustehnika ja lisaseadmete ostmine · ühispakkumus | Tartu Ülikool | kuni 985 000 € | 23.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Telda
Ülevaade
Osaühing Telda (registrikood 10381767) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük (EMTAK 46501). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100062252).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 75 036 €, mis on 62,6% vähem kui aasta varem (200 585 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 11,6% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 34 042 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 37 518 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 133 750 € ja omakapital 130 859 € (97,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 43 711 €, mis on 107% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1492 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1060 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.