Osaühing Mustamäe HaljastusRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 426 356 € | 14 | 36 318 € |
| 2026 II kv | 170 416 € | 15 | 37 304 € |
| 2026 I kv | 164 860 € | 16 | 45 262 € |
| 2025 IV kv | 826 132 € | 18 | 42 642 € |
| 2025 III kv | 136 477 € | 18 | 35 353 € |
| 2025 II kv | 149 093 € | 17 | 27 417 € |
| 2025 I kv | 245 594 € | 13 | 15 754 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 367 067 | 423 265 | 286 384 | 326 383 | 418 515 | 403 360 | 563 742 |
| Põhivara kokku | 183 621 | 191 975 | 71 170 | 85 147 | 160 014 | 508 217 | 395 095 |
| Vara kokku | 550 688 | 615 240 | 357 554 | 411 530 | 578 529 | 911 577 | 958 837 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 96 836 | 110 202 | 75 312 | 135 680 | 139 439 | 75 801 | 99 084 |
| Pikaajalised kohustised | 43 800 | 0 | 29 436 | 37 094 | 105 204 | 75 699 | 48 522 |
| Kohustised kokku | 140 636 | 110 202 | 104 748 | 172 774 | 244 643 | 151 500 | 147 606 |
| Osakapital | 36 167 | 36 167 | 36 167 | 36 167 | 36 167 | 36 167 | 36 167 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 698 056 | 364 732 | 204 972 | 182 580 | 62 334 | 288 565 | 714 756 |
| Aruandeaasta kasum | −333 325 | 94 985 | 2513 | 10 855 | 226 231 | 426 191 | 51 154 |
| Reservid ja muu omakapital | 9154 | 9154 | 9154 | 9154 | 9154 | 9154 | 9154 |
| Omakapital kokku | 410 052 | 505 038 | 252 806 | 238 756 | 333 886 | 760 077 | 811 231 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 978 732 | 921 246 | 919 767 | 996 168 | 1 555 790 | 1 139 942 | 1 222 322 |
| Ärikasum | −27 972 | 94 744 | 27 788 | 15 238 | 256 032 | 430 420 | 54 966 |
| EBITDA | −14 341 | 112 901 | 50 020 | 40 698 | 286 434 | 500 886 | 181 700 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −333 325 | 94 985 | 27 513 | 14 909 | 255 145 | 426 191 | 51 154 |
| Aruande aasta kasum | −333 325 | 94 985 | 2513 | 10 855 | 226 231 | 426 191 | 51 154 |
| Tööjõukulud | 290 101 | 328 446 | 325 194 | 342 448 | 328 630 | 167 263 | 346 413 |
| Põhivara kulum | 13 631 | 18 157 | 22 232 | 25 460 | 30 402 | 70 466 | 126 734 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 19 | 20 | 20 | 20 | 19 | 8 | 16 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 254 745 | 24 905 | 131 101 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek5 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
35 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 1 719 462 € väärtuses, 5 hankijalt (20.09.2023–31.07.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Mustamäe Haljastus
Ülevaade
Osaühing Mustamäe Haljastus (registrikood 10428868) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100099665).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 222 322 €, mis on 7,2% rohkem kui aasta varem (1 139 942 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 3,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 51 154 € (4,2% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 16 (aasta varem 8). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 76 395 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 958 837 € ja omakapital 811 231 € (84,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 426 356 €, mis on 212% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 14. Tööjõumakse tasuti kvartalis 36 318 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1690 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 05.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.