Osaühing Mulgi VeevärkRegistrisse kantud

10531980OsaühingAsutatud 1999

Majandusnäitajad

789 558 €+30,1%
Käive 2025
+6,9%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
0200 tuh400 tuh600 tuh800 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
02 mln4 mln6 mln2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv257 056 €1637 116 €
2026 II kv204 531 €1733 105 €
2026 I kv192 012 €1428 428 €
2025 IV kv205 026 €1434 697 €
2025 III kv212 603 €1636 423 €
2025 II kv183 344 €1629 234 €
2025 I kv184 949 €1335 431 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku65 529227 415106 95095 856148 420443 715477 384
Põhivara kokku2 044 1442 600 9032 742 2292 660 3622 534 4844 508 3384 267 579
Vara kokku2 109 6732 828 3182 849 1792 756 2182 682 9044 952 0534 744 963
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised87 019150 999117 411118 182109 365153 726118 804
Pikaajalised kohustised132 758297 464231 529195 546153 606197 242141 076
Kohustised kokku219 777448 463348 940313 728262 971350 968259 880
Osakapital132 265257 265257 265257 265257 265257 265257 265
Eelmiste perioodide jaotamata kasum1 801 6401 745 9662 110 9252 231 3092 173 5604 492 0064 332 155
Aruandeaasta kasum−55 674364 959120 384−57 749−22 557−159 851−116 002
Reservid ja muu omakapital11 66511 66511 66511 66511 66511 66511 665
Omakapital kokku1 889 8962 379 8552 500 2392 442 4902 419 9334 601 0854 485 083
Kasumiaruanne
Müügitulu529 749368 438426 796485 586455 301607 000789 558
Ärikasum−52 157368 655126 317−51 894−11 362−148 078−106 229
EBITDA68 640456 975245 36061 489114 51610 090134 530
Kasum enne tulumaksustamist−55 674364 959120 384−57 749−22 557−159 851−116 002
Aruande aasta kasum−55 674364 959120 384−57 749−22 557−159 851−116 002
Tööjõukulud173 641167 105185 592204 050193 533312 662322 760
Põhivara kulum120 79788 320119 043113 383125 878158 168240 759
Muud näitajad
Töötajaid10109871010
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Audiitori arvamus
Märkuseta
Äriregister · 2025. aasta aruanne
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Osaühing Mulgi Veevärk3Indrek BremraudArvids Tisler7Jaanus Sarv2Karl-Janek Saks3Liisi RääbusVoldemar GiskeMulgi vald
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Osaühing Mulgi Veevärk

Ülevaade

Osaühing Mulgi Veevärk (registrikood 10531980) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1999. aastal ja on registris olnud 27 aastat. Registrijärgne asukoht: Karksi-Nuia linn, Mulgi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kanalisatsioon ja heitveekäitlus (EMTAK 37001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100514920).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 789 558 €, mis on 30,1% rohkem kui aasta varem (607 000 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 6,9% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 116 002 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 10. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 78 956 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 4 744 963 € ja omakapital 4 485 083 € (94,5% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 257 056 €, mis on 20,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 16. Tööjõumakse tasuti kvartalis 37 116 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1530 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Nõukogusse kuulub 5 liiget. Ettevõtte ainus omanik on Mulgi vald.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted