aktsiaselts A.M.F.HULGIRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2021Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 185 045 € | 22 | 41 692 € |
| 2026 II kv | 1 248 454 € | 22 | 41 103 € |
| 2026 I kv | 1 179 223 € | 22 | 39 038 € |
| 2025 IV kv | 1 249 144 € | 21 | 43 288 € |
| 2025 III kv | 1 193 103 € | 22 | 44 068 € |
| 2025 II kv | 1 175 118 € | 22 | 37 967 € |
| 2025 I kv | 1 087 913 € | 22 | 36 349 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 1 583 343 | 1 547 091 | 1 754 801 |
| Põhivara kokku | 104 582 | 120 200 | 322 146 |
| Vara kokku | 1 687 925 | 1 667 291 | 2 076 947 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 139 265 | 156 138 | 249 621 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 139 265 | 156 138 | 249 621 |
| Osakapital | 25 565 | 25 565 | 25 565 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 382 209 | 1 520 539 | 1 711 953 |
| Aruandeaasta kasum | 138 330 | −37 507 | 87 252 |
| Reservid ja muu omakapital | 2556 | 2556 | 2556 |
| Omakapital kokku | 1 548 660 | 1 511 153 | 1 827 326 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 3 610 964 | 3 270 554 | 3 495 674 |
| Ärikasum | 136 400 | −37 590 | 77 153 |
| EBITDA | 157 855 | −13 625 | 104 128 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 138 330 | −37 507 | 87 252 |
| Aruande aasta kasum | 138 330 | −37 507 | 87 252 |
| Tööjõukulud | 205 596 | 273 805 | 282 592 |
| Põhivara kulum | 21 455 | 23 965 | 26 975 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 18 | 18 | 18 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
22 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 983 333 € väärtuses, 10 hankijalt (05.10.2023–28.09.2026). Lisaks 4 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Haridusasutustele toiduainete ostmine 01.09.2026-31.08.2030 · Leiva- ja saiatooted | Tartu Vallavalitsus | kuni 30 000 € | 28.09.2026 |
| Haridusasutustele toiduainete ostmine 01.09.2026-31.08.2030 · Mahetooted | Tartu Vallavalitsus | 14 400 € | 25.09.2026 |
| Toiduainete ostmine | Sihtasutus Tehvandi Spordikeskus | kuni 2 000 000 € | 27.04.2026 |
| Toiduainete tarne Võru valla haridusasutustele 2026 · Mahetooted | Võru Vallavalitsus | 75 000 € | 13.02.2026 |
| Toiduainete tarne Võru valla haridusasutustele 2026 · Koolikava köögiviljad ja puuviljad | Võru Vallavalitsus | 6100 € | 13.02.2026 |
| Toiduainete tarne Võru valla haridusasutustele 2026 · Leiva- ja saia tooted | Võru Vallavalitsus | 16 000 € | 13.02.2026 |
| Toiduainete ostmine Elva Valla haridusasutustele aastateks 2026 - 2027 · Mahe puu- ja köögiviljad | Elva Teenused | 34 010 € | 04.02.2026 |
| Toiduainete ostmine Elva Valla haridusasutustele aastateks 2026 - 2027 · Mahe kuivained | Elva Teenused | kuni 2864 € | 04.02.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: aktsiaselts A.M.F.HULGI
Ülevaade
Aktsiaselts A.M.F.HULGI (registrikood 10439033) on aktsiaselts. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Võru linn, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük (EMTAK 46391). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100413209).
Majandustulemused
Majandusaastal 2021 oli müügitulu 3 495 674 €, mis on 6,9% rohkem kui aasta varem (3 270 554 €). Aastatel 2019–2021 on müügitulu vähenenud keskmiselt 1,6% aastas. Majandusaasta 2021 puhaskasum oli 87 252 € (2,5% müügitulust). Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2021 oli töötajaid 18. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 194 204 €. Majandusaasta 2021 lõpus oli bilansimaht 2 076 947 € ja omakapital 1 827 326 € (88,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1 185 045 €, mis on 0,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 22. Tööjõumakse tasuti kvartalis 41 692 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1290 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Nõukogusse kuulub 3 liiget.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 4 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2021) esitati 10.02.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.