FEOFANIS OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 6034 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 12 826 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 4899 € | — | — |
| 2025 IV kv | 0 € | — | — |
| 2025 III kv | 140 759 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 0 € | — | — |
| 2025 I kv | 0 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 96 196 | 110 039 | 116 972 | 198 781 | 116 971 | 46 413 | 46 404 |
| Põhivara kokku | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 96 196 | 110 039 | 116 972 | 198 781 | 116 971 | 46 413 | 46 404 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1786 | 44 839 | 44 946 | 164 962 | 25 281 | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1786 | 44 839 | 44 946 | 164 962 | 25 281 | 0 | 0 |
| Osakapital | 25 500 | 25 500 | 25 500 | 25 500 | 25 500 | 25 500 | 25 500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 112 746 | 66 360 | 37 150 | 23 976 | 5770 | 63 639 | 18 363 |
| Aruandeaasta kasum | −46 386 | −29 210 | 6826 | −18 207 | 57 870 | −45 277 | −9 |
| Reservid ja muu omakapital | 2550 | 2550 | 2550 | 2550 | 2550 | 2551 | 2550 |
| Omakapital kokku | 94 410 | 65 200 | 72 026 | 33 819 | 91 690 | 46 413 | 46 404 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 6480 | 162 212 | 261 385 | 95 910 | 285 209 | 132 532 | 0 |
| Ärikasum | −36 788 | −29 210 | 7046 | −13 233 | 58 392 | −45 240 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −36 788 | −29 210 | 6826 | −14 370 | 57 870 | −45 277 | −9 |
| Aruande aasta kasum | −46 386 | −29 210 | 6826 | −18 207 | 57 870 | −45 277 | −9 |
| Tööjõukulud | 16 776 | 9634 | 9184 | 10 597 | 11 641 | 5486 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 20 000 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 329 589 € väärtuses, 1 hankijalt (27.12.2025–29.07.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) · Kirde Ida-Virumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 329 589 € | 29.07.2026 |
| Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Ida-Raplamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 27.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: FEOFANIS OÜ
Ülevaade
FEOFANIS OÜ (registrikood 10463729) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond. Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100366165).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 müügitulu ei olnud. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 9 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 46 404 € ja omakapital 46 404 € (100% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 6034 €, mis on 95,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.08.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.