Osaühing Urrus InvestRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | 0 € |
| 2026 II kv | — | — | 0 € |
| 2026 I kv | — | — | 0 € |
| 2025 IV kv | — | — | 0 € |
| 2025 III kv | — | — | 0 € |
| 2025 II kv | — | — | 0 € |
| 2025 I kv | — | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 28 432 | 46 | 20 847 | 13 972 | 22 140 | 41 939 | 34 196 |
| Põhivara kokku | 84 774 | 79 744 | 78 122 | 76 445 | 75 471 | 66 507 | 65 560 |
| Vara kokku | 113 206 | 79 790 | 98 969 | 90 417 | 97 611 | 108 446 | 99 756 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 12 530 | 275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | 96 778 | 60 169 | 55 686 | 29 481 | 23 592 | 18 893 | 11 734 |
| Kohustised kokku | 109 308 | 60 444 | 55 686 | 29 481 | 23 592 | 18 893 | 11 734 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 691 | 701 | 16 149 | 40 086 | 57 739 | 70 822 | 86 356 |
| Aruandeaasta kasum | 10 | 15 448 | 23 937 | 17 653 | 13 083 | 15 534 | −1531 |
| Reservid ja muu omakapital | 641 | 641 | 641 | 641 | 641 | 641 | 641 |
| Omakapital kokku | 3898 | 19 346 | 43 283 | 60 936 | 74 019 | 89 553 | 88 022 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 15 455 | 10 529 | 18 674 | 35 566 | 15 000 | 0 | 500 |
| Ärikasum | 16 | 15 449 | 23 937 | 17 653 | 13 089 | 15 534 | −1531 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 | 15 448 | 23 937 | 17 653 | 13 083 | 15 534 | −1531 |
| Aruande aasta kasum | 10 | 15 448 | 23 937 | 17 653 | 13 083 | 15 534 | −1531 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Urrus Invest
Ülevaade
Osaühing Urrus Invest (registrikood 10596778) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1999. aastal ja on registris olnud 26 aastat. Registrijärgne asukoht: Kudjape alevik, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent (EMTAK 7739).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 500 €. Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 43,6% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 1531 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 99 756 € ja omakapital 88 022 € (88,2% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.