Osaühing MikrolaborRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 58 789 € | 4 | 6840 € |
| 2026 II kv | 66 330 € | 3 | 7382 € |
| 2026 I kv | 56 350 € | 3 | 7207 € |
| 2025 IV kv | 60 099 € | 4 | 7314 € |
| 2025 III kv | 56 099 € | 3 | 7241 € |
| 2025 II kv | 59 441 € | 3 | 7219 € |
| 2025 I kv | 57 079 € | 3 | 6439 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 15 950 € (49% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 118 524 | 98 225 | 81 133 | 83 696 | 56 018 | 35 117 | 19 620 |
| Põhivara kokku | 17 234 | 16 994 | 17 930 | 14 031 | 54 627 | 45 929 | 39 783 |
| Vara kokku | 135 758 | 115 219 | 99 063 | 97 727 | 110 645 | 81 046 | 59 403 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 28 409 | 26 013 | 23 408 | 18 775 | 27 141 | 34 122 | 48 775 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 15 836 | 11 646 | 7197 |
| Kohustised kokku | 28 409 | 26 013 | 23 408 | 18 775 | 42 977 | 45 768 | 55 972 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 77 535 | 70 635 | 68 383 | 53 166 | 62 269 | 48 542 | 16 516 |
| Aruandeaasta kasum | 27 002 | 15 759 | 4460 | 22 974 | 2587 | −16 076 | −15 897 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 107 349 | 89 206 | 75 655 | 78 952 | 67 668 | 35 278 | 3431 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 228 238 | 228 966 | 207 934 | 239 760 | 242 758 | 222 578 | 225 955 |
| Ärikasum | 30 730 | 23 226 | 8000 | 26 385 | 5971 | −11 765 | −10 712 |
| EBITDA | 32 450 | 24 809 | 9744 | 27 383 | 11 575 | −2244 | −1149 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 30 357 | 23 048 | 7392 | 26 177 | 4845 | −13 461 | −11 398 |
| Aruande aasta kasum | 27 002 | 15 759 | 4460 | 22 974 | 2587 | −16 076 | −15 897 |
| Tööjõukulud | 67 161 | 76 329 | 86 590 | 81 926 | 85 110 | 80 683 | 84 775 |
| Põhivara kulum | 1720 | 1583 | 1744 | 998 | 5604 | 9521 | 9563 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 33 902 | 18 011 | 19 677 | 13 871 | 16 314 | 15 950 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
7 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 1 289 081 € väärtuses, 4 hankijalt (02.01.2024–12.06.2026).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Mikrolabor
Ülevaade
Osaühing Mikrolabor (registrikood 10782073) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2001. aastal ja on registris olnud 25 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine (EMTAK 32509). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100863862).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 225 955 €, mis on 1,5% rohkem kui aasta varem (222 578 €). Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 15 897 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 75 318 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 59 403 € ja omakapital 3431 € (5,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 58 789 €, mis on 4,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6840 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1180 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 13.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.