Osaühing REDIANSRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | — | 73 € |
| 2026 II kv | 0 € | — | — |
| 2026 I kv | 0 € | — | — |
| 2025 IV kv | 0 € | — | 74 € |
| 2025 III kv | 0 € | 1 | 223 € |
| 2025 II kv | 0 € | 1 | 2783 € |
| 2025 I kv | 0 € | 3 | 3249 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 65 270 | 58 830 | 44 352 | 32 904 | 7553 | 14 961 | 909 |
| Põhivara kokku | 1841 | 1328 | 1232 | 6502 | 5218 | 3934 | 2671 |
| Vara kokku | 67 111 | 60 158 | 45 584 | 39 406 | 12 771 | 18 895 | 3580 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 9557 | 6371 | 3101 | 2801 | 2908 | 3748 | 149 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 9557 | 6371 | 3101 | 2801 | 2908 | 3748 | 149 |
| Osakapital | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 21 392 | 54 333 | 50 566 | 39 262 | 33 384 | 6642 | 11 926 |
| Aruandeaasta kasum | 32 941 | −3767 | −11 304 | −5878 | −26 742 | 5284 | −11 716 |
| Reservid ja muu omakapital | 537 | 537 | 537 | 537 | 537 | 537 | 537 |
| Omakapital kokku | 57 554 | 53 787 | 42 483 | 36 605 | 9863 | 15 147 | 3431 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 78 600 | 44 500 | 32 300 | 33 800 | 0 | 37 000 | 0 |
| Ärikasum | 32 938 | −3770 | −11 308 | −5880 | −26 743 | 5284 | −11 716 |
| EBITDA | 34 234 | −3257 | −11 212 | −5190 | −25 459 | 6568 | −11 292 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 32 941 | −3767 | −11 304 | −5878 | −26 742 | 5284 | −11 716 |
| Aruande aasta kasum | 32 941 | −3767 | −11 304 | −5878 | −26 742 | 5284 | −11 716 |
| Tööjõukulud | 32 490 | 30 369 | 23 562 | 23 042 | 22 483 | 20 735 | 11 292 |
| Põhivara kulum | 1296 | 513 | 96 | 690 | 1284 | 1284 | 424 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 37 000 € väärtuses, 1 hankijalt (26.02.2024–26.02.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Balti-ja Eesti elektrijaama tuhaväljade geodeetiline mõõdistamine | Enefit Power AS | 37 000 € | 26.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing REDIANS
Ülevaade
Osaühing REDIANS (registrikood 10797790) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2001. aastal ja on registris olnud 25 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100721784).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 müügitulu ei olnud. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 11 716 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 3580 € ja omakapital 3431 € (95,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 11.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.