Scoro Software OÜRegistrisse kantud

10806081OsaühingAsutatud 2001

Majandusnäitajad

16 615 734 €+13,1%
Käive 2025
+25,7%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
05 mln10 mln15 mln20 mln2019202020212022202320242025

Suhtarvud

Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
05 mln10 mln15 mlnpuudub20192020puudub2021202220232024puudub2025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv4 748 878 €83655 120 €
2026 II kv4 771 219 €80636 001 €
2026 I kv5 296 671 €78681 676 €
2025 IV kv4 708 278 €78655 132 €
2025 III kv4 628 479 €74751 723 €
2025 II kv4 086 307 €80728 268 €
2025 I kv5 068 068 €86719 063 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019 †2020 †2021 †2022 †2023 †2024 †2025 †
Bilanss — vara
Käibevara kokku—935 000—3 908 0003 101 0002 340 000—
Põhivara kokku—3 835 000—5 768 0007 322 0008 650 000—
Vara kokku3 886 5114 770 7016 523 9089 676 0299 965 36110 590 4019 989 483
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised—3 538 000—5 335 0006 201 0006 612 000—
Pikaajalised kohustised—1 602 000—3 261 0004 155 0004 313 000—
Kohustised kokku—5 140 000—8 596 00010 356 00010 925 000—
Osakapital—14 000—14 00014 00014 000—
Eelmiste perioodide jaotamata kasum—−3 887 000—−9 714 000−14 724 000−16 393 000—
Aruandeaasta kasum—−3 247 000—−5 975 000−1 669 000−477 000—
Reservid ja muu omakapital—6 750 000—16 755 00016 446 00016 921 000—
Omakapital kokku—−370 000—1 080 00067 00065 000—
Kasumiaruanne
Müügitulu4 207 3435 467 3887 483 47110 427 71412 685 07014 696 69916 615 734
Ärikasum—−3 031 000—−5 903 000−1 064 000120 000—
EBITDA—−1 968 000—−4 025 0001 194 0002 757 000—
Kasum enne tulumaksustamist—−3 247 000—−5 975 000−1 669 000−477 000—
Aruande aasta kasum—−3 247 000—−5 975 000−1 669 000−477 000—
Tööjõukulud—3 055 000—————
Põhivara kulum—1 063 000—1 878 0002 258 0002 637 000—
Muud näitajad
Töötajaid808883117135134125
Arvutuslik dividend———————

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null. † Märgitud aastate näitajad pärinevad PDF-kujul esitatud aruandest ja võivad olla puudulikud.

Riskid ja kohustusedKõik korras1 teadmiseks
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Audiitori arvamus
Teostatud (kuid sisu töötlemata, vt dokument)
Äriregister · 2025. aasta aruanne
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

Scoro Software OÜ2Fred Krieger
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 82 320 € väärtuses, 1 hankijalt (09.01.2026–09.01.2026).

HangeHankijaSummaSõlmitud
CRM tarkvaraSihtasutus Tallinna Kultuurikatel82 320 €09.01.2026

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Scoro Software OÜ

Ülevaade

Scoro Software OÜ (registrikood 10806081) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2001. aastal ja on registris olnud 25 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100719547).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 16 615 734 €, mis on 13,1% rohkem kui aasta varem (14 696 699 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 25,7% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 477 000 €. Ettevõte on olnud kahjumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 125 (aasta varem 134). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 132 926 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 10 590 401 € ja omakapital 65 000 € (0,6% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 4 748 878 €, mis on 2,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 83. Tööjõumakse tasuti kvartalis 655 120 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 4700 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted