Viru Elektrivõrgud OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 5 278 801 € | 43 | 198 158 € |
| 2026 II kv | 5 501 093 € | 41 | 169 421 € |
| 2026 I kv | 8 857 851 € | 39 | 178 379 € |
| 2025 IV kv | 6 605 709 € | 37 | 188 941 € |
| 2025 III kv | 5 019 844 € | 36 | 158 397 € |
| 2025 II kv | 5 457 596 € | 33 | 153 129 € |
| 2025 I kv | 6 997 488 € | 34 | 164 129 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 † | 2020 † | 2021 † | 2022 † | 2023 † | 2024 † | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 2 944 291 | 3 032 047 | — | — | — | 4 795 347 |
| Põhivara kokku | 29 828 558 | 29 013 502 | — | — | — | 28 863 497 |
| Vara kokku | 32 772 849 | 32 045 549 | 32 746 498 | 35 239 776 | 33 038 375 | 33 658 844 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 3 006 216 | 2 922 265 | — | — | — | 3 923 382 |
| Pikaajalised kohustised | 8 524 487 | 8 468 008 | — | — | — | 8 575 149 |
| Kohustised kokku | 11 530 703 | 11 390 273 | — | — | — | 12 498 531 |
| Osakapital | 3 195 583 | 3 195 583 | — | — | — | 3 195 583 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4 735 962 | 3 964 316 | — | — | — | 2 627 700 |
| Aruandeaasta kasum | 226 447 | 413 130 | — | — | — | 2 260 362 |
| Reservid ja muu omakapital | 13 084 154 | 13 082 247 | — | — | — | 13 076 668 |
| Omakapital kokku | 21 242 146 | 20 655 276 | — | — | — | 21 160 313 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 13 750 999 | 12 789 811 | 18 107 667 | 26 936 912 | 24 325 892 | 20 035 867 |
| Ärikasum | 500 311 | 664 961 | — | — | — | 2 405 450 |
| EBITDA | 2 383 398 | 2 582 526 | — | — | — | 4 410 261 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 447 377 | 604 990 | — | — | — | 2 260 362 |
| Aruande aasta kasum | 226 447 | 413 130 | — | — | — | 2 260 362 |
| Tööjõukulud | 1 046 849 | 1 040 278 | — | — | — | 1 471 460 |
| Põhivara kulum | 1 883 087 | 1 917 565 | — | — | — | 2 004 811 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 43 | 40 | 35 | 36 | 33 | 37 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null. † Märgitud aastate näitajad pärinevad PDF-kujul esitatud aruandest ja võivad olla puudulikud.
Riskid ja kohustused1 probleem1 teadmiseks4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
19 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 810 776 € väärtuses, 11 hankijalt (06.12.2023–22.07.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Märjamaa vallale elektrienergia ost | Märjamaa Vallavalitsus | kuni 600 000 € | 22.07.2026 |
| Elektrienergia ostmine aastaks 2026 | Rahvusooper Estonia | 5 € | 03.12.2025 |
| Elektrienergia ostmine Maardu linnale tänavate valgustamiseks 01.07.2025-30.06.2028 | Maardu Linnavalitsus | 3 € | 25.06.2025 |
| CCS moodulhoonete toitevarustus Tapa-Narva · Soldina raudteejaama liitumine | aktsiaselts Eesti Raudtee | 128 598 € | 03.06.2025 |
| CCS moodulhoonete toitevarustus Tapa-Narva · Vaivara raudteejaama liitumine | aktsiaselts Eesti Raudtee | 192 157 € | 03.06.2025 |
| Elektrienergia ostmine perioodil 01.06.2025 – 31.05.2026 | Kastre Vallavalitsus | 3 € | 29.05.2025 |
| Elektrienergia ostmine | Viru-Nigula vallavalitsus | 2 € | 27.05.2025 |
| Elektrienergia ostmine Saue valla konsolideerimisgrupile 2025-2028 | Saue Vallavalitsus | kuni 1 010 000 € | 30.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Viru Elektrivõrgud OÜ
Ülevaade
Viru Elektrivõrgud OÜ (registrikood 10855041) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2002. aastal ja on registris olnud 24 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektrienergia jaotus (EMTAK 35141). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100759109).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 20 035 867 €, mis on 17,6% vähem kui aasta varem (24 325 892 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,8% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 2 260 362 € (11,3% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 37 (aasta varem 33). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 541 510 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 33 658 844 € ja omakapital 21 160 313 € (62,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 5 278 801 €, mis on 5,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 43. Tööjõumakse tasuti kvartalis 198 158 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2830 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Nõukogusse kuulub 3 liiget. Ettevõtte ainus omanik on VIRU ENERGO OÜ.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 30.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (984500885377F6005961) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.