OÜ STUUDIO TALLINNRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | 1 | 1712 € |
| 2026 II kv | 76 163 € | 1 | 877 € |
| 2026 I kv | 114 411 € | 1 | 834 € |
| 2025 IV kv | 0 € | 1 | 812 € |
| 2025 III kv | 350 € | 1 | 812 € |
| 2025 II kv | 0 € | 1 | 1249 € |
| 2025 I kv | 4350 € | — | 1336 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 13 707 | 8067 | 53 555 | 8791 | 11 185 | 10 390 | 692 |
| Põhivara kokku | — | 2261 | 1508 | 755 | 0 | 0 | — |
| Vara kokku | 13 707 | 10 328 | 55 063 | 9546 | 11 185 | 10 390 | 692 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5492 | 7399 | 4283 | 1242 | 7116 | 3670 | 958 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 7300 |
| Kohustised kokku | 5492 | 7399 | 4283 | 1242 | 7116 | 3670 | 8258 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −572 | 3195 | −2384 | 37 968 | 5491 | −894 | 3908 |
| Aruandeaasta kasum | 5975 | −3078 | 50 352 | −32 476 | −4235 | 4802 | −14 286 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 257 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 8215 | 2929 | 50 780 | 8304 | 4069 | 6720 | −7566 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 34 688 | 70 365 | 191 693 | 21 450 | 17 111 | 17 800 | 700 |
| Ärikasum | 5975 | −2453 | 50 972 | −29 770 | −4235 | 5152 | −14 286 |
| EBITDA | 5975 | −1700 | 51 725 | −29 017 | −3480 | 5152 | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5975 | −2453 | 50 977 | −29 768 | −4235 | 5152 | −14 286 |
| Aruande aasta kasum | 5975 | −3078 | 50 352 | −32 476 | −4235 | 4802 | −14 286 |
| Tööjõukulud | 8033 | 8618 | 9262 | 9321 | 10 438 | 11 571 | 5707 |
| Põhivara kulum | 0 | 753 | 753 | 753 | 755 | 0 | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 2208 | 2501 | 10 000 | 0 | 2150 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
12 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 571 305 € väärtuses, 8 hankijalt (12.11.2025–12.11.2025). Lisaks 11 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ STUUDIO TALLINN
Ülevaade
OÜ STUUDIO TALLINN (registrikood 10872824) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2002. aastal ja on registris olnud 24 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100770890).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 700 €, mis on 96,1% vähem kui aasta varem (17 800 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 47,8% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 14 286 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 700 €.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1180 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−7566 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2556 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.