OÜ Mäe-RõugeRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1465 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 1944 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 2369 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 1317 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 3444 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 2657 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 3311 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 25 889 | 30 395 | 37 093 | 43 006 | 31 211 | 37 971 | 42 519 |
| Põhivara kokku | 13 200 | 10 800 | 8400 | 6000 | 38 158 | 36 250 | 34 343 |
| Vara kokku | 39 089 | 41 195 | 45 493 | 49 006 | 69 369 | 74 221 | 76 862 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 149 | 40 | 277 | 1031 | 28 | 629 | 404 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 149 | 40 | 277 | 1031 | 28 | 629 | 404 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 35 266 | 35 873 | 38 088 | 42 149 | 44 908 | 66 275 | 70 524 |
| Aruandeaasta kasum | 607 | 2215 | 4062 | 2759 | 21 366 | 4250 | 2867 |
| Reservid ja muu omakapital | 511 | 511 | 510 | 511 | 511 | 511 | 511 |
| Omakapital kokku | 38 940 | 41 155 | 45 216 | 47 975 | 69 341 | 73 592 | 76 458 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 6725 | 8000 | 9724 | 14 430 | 26 055 | 16 271 | 10 338 |
| Ärikasum | 603 | 2211 | 4058 | 2757 | 21 135 | 4069 | 2671 |
| EBITDA | 3003 | 4611 | 6458 | 5157 | 22 535 | 5977 | 4579 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 607 | 2215 | 4062 | 2759 | 21 366 | 4250 | 2867 |
| Aruande aasta kasum | 607 | 2215 | 4062 | 2759 | 21 366 | 4250 | 2867 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 2400 | 2400 | 2400 | 2400 | 1400 | 1908 | 1908 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (29.08.2024–29.08.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Cateringi ja reisijate juhuveo teenuste tellimine · Veoteenus: 8 kohalise bussiga veoteenus juhiga | Sihtasutus Võrumaa Arenduskeskus | kuni 496 € | 29.08.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Mäe-Rõuge
Ülevaade
OÜ Mäe-Rõuge (registrikood 10881875) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2002. aastal ja on registris olnud 24 aastat. Registrijärgne asukoht: Rõuge alevik, Rõuge vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100780903).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 10 338 €, mis on 36,5% vähem kui aasta varem (16 271 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 2867 € (27,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 76 862 € ja omakapital 76 458 € (99,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1465 €, mis on 57,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 14.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.